• Informacje na temat:

  kora jackowska molestowanie

Artykuły na temat: kora jackowska molestowanie
 • Janusz Korwin Mikke znów szokuje. Ludzie wstrząśnięci jego wpisem na temat Kory!

  .... Nie było bowiem tajemnicą, że Jackowska w wieku kilku lat trafiła do domu dziecka, którym zajmowały się zakonnice. Te znęcały się nad swoimi podopiecznymi.  Kora opowiadała także. że padła ofiarą(...), który podzielił się swymi mądrościami z obserwującymi go na Twitterze internautami. Z jego prześmiewszego wpisu wynika, że Jackowska właściwie powinna być wdzięczna duchownemu...  "Lewica biadoli...

 • Kora: Byłam ofiarą księdza

  Kora Jackowska (59 l.) udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o molestowaniu jej w młodości przez krakowskiego duchownego. "To wciąż powraca. Pamiętam, jak strasznie się bałam, gdy wyszłam od księdza" - wspomina.

 • ..."Szliśmy powoli do domu cudnego, by jeść winogrona w sposób arcyśmiały. Z majteczek, z ust do ust i ust. Z rąk dziecinnych tak małych" - śpiewa Kora w nowej piosence "Zabawa w chowanego", będącej protestem przeciwko pedofilii w kościele.

 • Szokująca opowieść Kory

  Nowy utwór Kory, "Zabawa w chowanego", nawiązuje do wydarzenia, które do dziś boli piosenkarkę - jako dziecko była bowiem molestowana seksualnie przez księdza.