• Informacje na temat:

  kora jackowska z siostra

Artykuły na temat: kora jackowska z siostra
 • Kora: Tym romansem żył cały Kraków. Skończyło się niemal tragedią

  ..."Bardzo mnie dręczył. Nasz związek miał taki trochę sado-masochistyczny charakter. Zdradziłam go na jego oczach" - opowiadała Kora. To wtedy podjęła najpoważniejszą próbę samobójczą, podcinając przeguby żyletką.

 • Wstrząsające słowa opiekunki Kory. Ostatnie dni życia gwiazdy były dramatem

  Kora od lat zmagała się z chorobą nowotworową i głośno mówiła o tym, jak trudna jest to walka. Niestety, 28 lipca 2018 roku wokalistka zmarła w swoim domu otoczona rodziną i przyjaciółmi. To wielki(...) niemiarowo oddychać. Wtedy siostra mówi do niej: ‘Korunia, proszę, nie zostawiaj mnie’. I w tym momencie ona nagle się jakby otrząsnęła. Żyła jeszcze pięć dni. Wyszłyśmy potem z Hanią na zewnątrz...

 • Kora: Byłam ofiarą księdza

  Kora Jackowska (59 l.) udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o molestowaniu jej w młodości przez krakowskiego duchownego. "To wciąż powraca. Pamiętam, jak strasznie się bałam, gdy wyszłam od księdza" - wspomina.

 • Jakim ojcem był Marek Jackowski?

  "Ojca nie było wtedy zbyt dużo" - tak Marka Jackowskiego wspomina jego syn ze związku z Korą, 41-letni Mateusz.

 • Stop grafomanii!

  "Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?