• Informacje na temat:

  kora mieszka

Artykuły na temat: kora mieszka
 • Oto, co Kora powiedziała dwa dni przed śmiercią. Siostra artystki wyjawiła jej słowa

  Kora nigdy nie wyzwoliła się z traumy dzieciństwa Rok po jej odejściu bliscy wciąż nie mogą się z tym pogodzić.

 • Storo w "Must Be The Music 7". Kora zachwycona urodą wokalisty (wideo)

  W niedzielę (2 marca) startuje siódma edycja "Must Be The Music". Na scenie wystąpi miedzy innymi polsko-francuski zespół Storo, którego lider wpadł w oko samej Korze. U nas możecie przedpremierowo zobaczyć fragment tego występu.

 • Kora aż promieniała na imprezie! Fani zachwyceni!

  Trudno w to uwierzyć, ale czterdzieści lat temu Kora (64 l.), Marek Jackowski (†66 l.) i Milo Kurtis (64 l.) założyli zespół Maanam. Niedawno odbyła się impreza jubileuszowa z udziałem wokalistki. Ta pomimo choroby i cierpień, przez które przeszła, bez ustanku się uśmiechała. Jej promienne oblicze robi wrażenie na fanach!

 • Muzyka emocjonalna w "Must Be The Music"

  Awans grupy Lemon do finału "Must Be The Music" był niemal oczywistością. Zaskoczeniem jest za to laureat drugiego miejsca niedzielnego (29 kwietnia) półfinału - Jakub Szyperski.

 • Kora nie pojechała na pogrzeb byłego męża!

  ...w sobotę w wieku 66 lat we Włoszech, gdzie od dłuższego czasu mieszkał i tworzył. Kora (62 l.) była załamana, gdy dowiedziała się o tym smutnym wydarzeniu. Chciała nawet odwołać koncert, który miała(...) Mateusza, który mieszka w Krakowie. I po głosie słyszę, że coś się stało, bo on jest w rozpaczy! Po prostu nie mogłam w to uwierzyć!" - wyznaje piosenkarka na łamach "Faktu". Niestety, gwieździe nie...

 • "Must Be The Music": Zachwycająca 17-latka

  Muzyczny show Polsatu stara się promować wykonawców z własnym repertuarem, ale bohaterką niedzielnego (16 września) odcinka została 17-letnia Alicja Monczkowska, która zaśpiewała klasyk "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman" Arethy Franklin.

 • Nie tłumaczę się za Ryśka!

  Piotr Cyrwus czuje frustrację, kiedy dziennikarze wciąż pytają go tylko o rolę Ryśka Lubicza z "Klanu". Znany krakowski aktor, który ostatnio mieszka głównie w Warszawie, opowiada o popularności, pokusach show-biznesu i dlaczego nie ucieszył się, kiedy do swego programu zaprosił go Kuba Wojewódzki.

 • "Nie ma ludzi niezastąpionych"

  początku najważniejszymi postaciami w zespole są Marek Jackowski i Olga "Kora" Jackowska. Kiedyś byli parą również poza sceną, dziś łączy ich muzyka. We wrześniu 2003 roku, ku zaskoczeniu fanów, z zespołem

 • Czy Janusz Korwin-Mikke zostawi żonę dla 29-latki?

  Dominika! Dziewczyna, jak dowiedział się "Fakt", nie tylko nadal widuje się z Mikke w Otwocku, gdzie mieszka, ale i planuje z nim wspólną przyszłość! "Dominika ma dość taty z doskoku dla swoich dzieci(...) dwukrotnie: np. Kora jest dzieckiem Elżbiety), ze zdania: 'Wszystkie moje dzieci są z katolickiego lub reżymowego punktu widzenia nieślubne' zniknęła fraza o punkcie widzenia - choć np. najstarsze są ze...

 • John Porter z medalem

  W piątek, 28 października, w Ministerstwie Kultury medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" odbierze John Porter. Walijski muzyk mieszka na stałe w Polsce od 1977 roku. Jego pierwsze kroki w polskiej muzyce to grupa Maanam Elektryczny Prysznic, pierwsze wcielenie Maanamu Kory i Marka Jackowskiego.