• Informacje na temat:

  kora o chorobie

Artykuły na temat: kora o chorobie
 • Kora po chorobie zmieniła swoje życie!

  Nowotwór sprawił, że Kora (64 l.) porzuciła rockowy tryb życia!

 • Kora w "Must Be The Music": Jestem zdrowa

  W niedzielę (15 marca) zobaczymy pierwszy odcinek dziewiątej już edycji "Must Be The Music". Zasiadająca w jury Kora zdradziła, jak się czuje po przebytej chorobie nowotworowej.

 • Kora szczerze o swojej chorobie" Lekarz trzy razy stwierdził agonię!

  Kora Jackowska (65 l.) zdecydowała się szczerze opowiedzieć o swojej chorobie, która wciąż może ją zaatakować. Okazuje się, że piosenkarka 3-krotnie była na granicy życia i śmierci. Gdyby nie jej mąż, Kamil Sipowicz (63 l.), który za wszelką cenę chciał walczyć o ukochaną, wokalistki mogłoby już nie być. "Lekarz przyjeżdżał i stwierdzał agonię" - wyznaje bez ogródek Kora.

 • Kora: Głowa pełna pomysłów

  "Fakt" zapowiada powrót walczącej z nowotworem Kory na scenę.

 • Kora zagra w filmie!

  Wokalistka Kora (65 l.) nie tylko wraca do sił po ciężkiej i wyczerpującej chorobie, ale również do pracy - niebawem artystka zagra w filmie!

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Kamil Sipowicz opowiedział o śmierci Kory. Wstrząsający wywiad

  Kamil Sipowicz udzielił wywiadu "Newsweekowi", w którym opowiedział o chorobie Kory (†67 l.) i żałobie po jej śmierci.

 • Jak się czuje Kora?

  "Super Express" publikuje najnowsze doniesienia na temat walczącej z rakiem Kory.

 • Kamil Sipowicz skomentował stan zdrowia Kory: "Dochodzi do siebie po ciężkiej chorobie"

  Kora (64 l.) niedawno przeszła kolejną operację i teraz powoli stara się nabrać sił. Na temat jej zdrowia głos zabrał mąż wokalistki, Kamil Sipowicz (62 l.).

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

Wideo na temat: kora o chorobie
 • Kora (1951-2018)

  Wraz z zespołem Maanam weszła do klasyki polskiego rocka. Wyróżniała ją niespotykana ekspresja i forma przekazu. Kora starała się, aby jej kompozycje miały głębszy sens i poza linią melodyczną coś sobą reprezentowały. Większość piosenek kultowej formacji Maanam napisała sama Kora. Niestety 28 lipca 2018 artystka zmarła po długiej chorobie.

 • Kora o swojej chorobie: Lekarz przyjeżdżał i stwierdzał agonię!

  "Kamilek trzy razy uratował mi życie, bo wezwał pogotowie i dzięki temu żyję. Na przekór jemu! Bo ja tego nie chciałam, tylko on" - wspomniała Kora. "Z mojej strony była nieprawdopodobna agresja. A umierałam. Lekarz przyjeżdżał i mówił 'agonia'. Trzy razy!" - powiedziała. Dzięki Korze dwieście innych chorych na tego samego raka kobiet w Polsce wreszcie będzie mieć refundowany lek, za który do tej

 • Kora wróciła do "Must be the music" po chorobie

  Startuje ósma edycja "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Jedną z uczestniczek będzie Amanda Lepusińska. Takiej reakcji Kory dziewczyna zapewne się nie spodziewała...