• Informacje na temat:

  kora piersi

Artykuły na temat: kora piersi
 • Kamil Sipowicz o związku z Korą: Seks jest ważny

  ...długo mieszkał. Gdy się poznali, on miał 21 lat i był studentem. Kora w tym czasie miała już dziecko i była mężatką. "Matka była wtedy już ciężko chora, miała nowotwór piersi, na który zresztą umarła(...)Para pobrała się pod koniec grudnia po latach wspólnego życia i w obliczu ciężkiej choroby nowotworowej. Artystka na szczęście wraca już do zdrowia. "Kora czuje się już lepiej. Walczy z chorobą...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • Chora Kora atakuje Natalię Siwiec? "Panna nikt"

  Kora (62 l.) od kilku miesięcy walczy z rakiem jajnika. Piosenkarka, choć spotyka się ze współczuciem i wyrazami wsparcia, wyjawia, że ma wielu wrogów, którzy życzą jej jak najgorzej.

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Kora nie ustępuje

  Na liście najpopularniejszych w Polsce albumów, jaką co tydzień przygotowują Związek Artystów Audio Video oraz Instytut Pentor, na miejscu pierwszym, już po raz drugi z rzędu znajduje się solowy album Kory Jackowskiej, "Kora ola ola!". Na pozycję drugą wskakuje z miejsca czwartego składankowy album " Radio Zet - to, co lubisz - więcej muzyki", a na trzeciej pojawia się "Come Away With Me

 • Co Tatiana tuliła do piersi?

  Wśród uhonorowanych Nagrodą Polskiej Estrady "Prometeusz 2008" znaleźli się m.in. Tatiana Okupnik, Piotr Rubik, Jacek Stachursky, Andrzej Piaseczny i Urszula Dudziak.

 • Kazik, Muniek i Kora w filmie

  Film o narodzinach rocka i jarocińskich festiwalach pt. "Beats of Freedom - Zew wolności" już w piątek, 12 marca, wejdzie na ekrany kin w największych miastach Polski. W tym roku festiwal w Jarocinie obchodzi 30-lecie.

 • Grand Prix dla Maanamu

  Kora i zespół Maanam otrzymali w niedzielę 42. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Opole 2005". Nagrodę za całokształt twórczości wręczył podczas zamykającego festiwal koncertu "Wielkie, większe i największe - 80-lecie Polskiego Radia" prezydent Opola Ryszard Zembaczyński.

 • "Nowe Horyzonty" w Cieszynie!

  Jak już informowaliśmy, w Cieszynie, w dniach 18-28 lipca, odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Filmowego, organizowanego przez firmę Gutek Film. Impreza będzie kontynuacją festiwalu, który odbył się w lipcu ubiegłego roku w Sanoku. Nie jest to jedyna zmiana. Jak poinformowali nas organizatorzy festiwalu, zmienia się także nazwa imprezy na Festiwal Filmowy "Nowe Horyzonty", a program po raz pierwszy wzbogacony zostanie o sekcję konkursową.

 • M. Jackson: Najpopularniejszy w Polsce

  Wygląda na to, że ostatnie zamieszanie wokół osoby Michaela Jacksona pozytywnie wpłynęło na sprzedaż jego płyt u nas. Jak wynika z najnowszego raportu ZPAV, to właśnie Król Popu okazał się najpopularniejszym w Polsce artystą lutego! Jego ostatni album, zatytułowany "Invincible", zamówiono do sklepów w 19 tys. egz., a całkowita ilość zamówień płyty w naszym kraju osiągnęła już poziom 61 tys. sztuk.