• Informacje na temat:

  kora się zakochała

Artykuły na temat: kora się zakochała
 • Kamil Sipowicz zakochany! To ona skradła serce męża Kory!

  Śmierć Kory (†67 l.) była dla wielu osób prawdziwym ciosem. Kamil Sipowicz (66 l.), wieloletni partner Kory,bardzo przeżył odejście swojej wielkiej miłości. W wywiadach często wspominał ukochaną i powtarzał, że ciężko jest mu się pogodzić z myślą, że już nigdy jej nie zobaczy. Na szczęście czas leczy rany. Pisarz poinformował niedawno, że jego serce znów bije mocniej!

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Kora czuje się już lepiej! Powraca do pełni sił w domku na wsi

  Kora (65 l.) wreszcie może odetchnąć od permanentnego cierpienia spowodowanego chorobą. Jej azylem jest teraz uroczy dom na wsi. To tam dochodzi do zdrowia. Najnowsze wieści są takie, że podobno czuje się już zdecydowanie lepiej!

 • "Must Be The Music": Kora nie wytrzymała zachwytów Piotra Roguckiego!

  Za nami czwarty odcinek ósmej serii "Must Be The Music". Ostro było między Korą a Piotrem Roguckim!

 • Kamil Sipowicz szykuje się do ślubu?! Co na to rodzina?!

  Łączy ich uwielbienie dla Kory, ale przede wszystkim miłość. Kamil Sipowicz zakochał się po śmierci ukochanej Kory i śmiało zaczyna myśleć o przyszłości. To wielka zmiana w jego życiu.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Kora okradziona przez sąsiada?

  Kora miała zamieszkać w pięknym domu na Roztoczu z Kamilem Sipowiczem , ojcem jednego z dwóch swych synów. Teraz myśli tylko o tym, jak pozbyć się willi...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Anna Karczmarczyk: Kim jest jej ukochany?

  Los nie szczędzi jej niespodzianek w tym roku. Niedawno odbierała w „Tańcu z gwiazdami” Kryształową Kulę. Zaraz potem zakochała się. I to z wzajemnością. Razem byli na urlopie we Włoszech!

 • Kamil Sipowicz ma nową partnerkę. Wydał oświadczenie

  Kamil Sipowicz (66 l.) wydał oświadczenie, w którym odniósł się do informacji dotyczących nowej partnerki.

Zdjęcia na temat: kora się zakochała
Wideo na temat: kora się zakochała
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Zrywa się wiatr

  Historia Jirô Horikoshiego, który projektował japońskie myśliwce podczas II wojny światowej.