• Informacje na temat:

  kora styl

Artykuły na temat: kora styl
 • Zaskakujący wpis pisarza! "Kora żyje, sfingowała własną śmierć"

  Michał Witkowski miał przyjemność poznać wokalistkę latem 2005 roku po tym, jak wydał głośną książkę "Lubiewo" i przeprowadził się do Warszawy. Kora zaprosiła go do swojego domu na ulicy Płatniczej - cały przebieg spotkania Witkowski opisał na Facebooku, zachwycając się stylem wokalistki Maanamu, jej manierami, oczytaniem i "genem gwiazdy". 28 lipca minie rok od śmierci Kory. Wokalistka zmarła...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Kto zgarnia nagrody?

  ...przede wszystkim?) stylem odpowiedzi.  Kouandri: Wyprawa w nieznane obszary Amazonii nigdy nie będzie wyprawa łatwą, dlatego zgromadzona do poszukiwań ekipa powinna być zwarta, ale także(...). Helikobakter: Do zony Amazonii Brać farmazon żony trzeba Chlebak, bez granatów, ale pełny chleba I chłopaków z "Predatora", Bez nich skora jestem skonać, Do plastikowego trafić wora. Dżungla...

 • "Must Be The Music": Kora nie wytrzymała zachwytów Piotra Roguckiego!

  Za nami czwarty odcinek ósmej serii "Must Be The Music". Ostro było między Korą a Piotrem Roguckim!

 • Kora rusza do tańca

  Rok po premierze albumu "Ping Pong" Kory ukazuje się jego reedycja (pod tytułem "Ping Pong Małe wolności"), poszerzona o dodatkową płytę z tanecznymi remiksami.

 • TVN Style: Jesień z nowościami

  W nachodzącym sezonie jesiennym kobieca telewizja TVN Style zaproponuje swoim widzom nowe programy polskie i zagraniczne. W ramówce na zabraknie również seriali oraz premierowych odcinków popularnych programów, np. "66 niezapomnianych programów TV".

 • Kora jedzie w trasę

  "Kora ola ola!" to solowy projekt Olgi Jackowskiej, czyli popularnej Kory, wokalistki zespołu Maanam. W powstanie płyty zaangażowani byli muzycy grający muzykę klasyczną, jazzową, flamenco(...), 9 stycznia, Kora wyrusza w trasę koncertową.

 • Kora: Refleksja i witalność

  "Kora ola ola!", solowy projekt Olgi Jackowskiej, czyli popularnej Kory, wokalistki zespołu Maanam, pojawił się na półkach sklepowych 17 lutego. Jak mówi artystka, materiał wydany na płycie jest spełnieniem wieloletnich marzeń o jego nagraniu. Część piosenek jest jednocześnie hołdem dla matki wokalistki.

 • Kora w Jarocinie: Specjalny program

  Podczas tegorocznego Festiwalu w Jarocinie (16-18 lipca) Kora przedstawi specjalny program składający się przede wszystkim z wielkich przebojów legendarnego Maanamu.

 • Kora: Wychowałam się na operze

  "Kora ola ola!" to solowy projekt Olgi Jackowskiej, czyli popularnej Kory, wokalistki zespołu Maanam. Na płycie znalazły się różnorodne utwory - m.in. przedwojenne tanga, piosenki Mieczysława Fogga i Wandy Warskiej. Jak się okazuje to właśnie od takiego repertuaru artystka zaczynała w młodości swoje śpiewanie.

Dyskusje na temat: kora styl
 • Re: Jerzy Zelnik przyznaje, że w młodości sporo narozrabiał

  Każdy z was zagubieni zawistni hejterzy, głównie geje z PO, przejrzy na oczy, pojedna się z Bogiem w obliczu jego bliskości i wróci na łono kościoła, przyjmując ostatni sakrament tak jak Jaruzelski, czy ta cała Kora. Pan Zelnik nie czekał do ostatniej chwili i grzech przestał być jego codziennością i odrzucił styl życia tak niemiły Bogu.