• Informacje na temat:

  kora w mediach

Artykuły na temat: kora w mediach
 • Awantura po pogrzebie Kory. Padły ostre słowa!

  Kora (†67 l.) niejednokrotnie podkreślała, że nie jest katoliczką. Po jej śmierci Kamil Sipowicz wyjawił: "Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów". Nic zatem dziwnego, że pogrzeb artystki miał charakter świecki. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się jeden z księży. Jego wpis wywołał kontrowersje i skończył się... awanturą.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • Straszne, co się stało z suczką Kory po śmierci artystki!

  Śmierć artystki była szokiem. Wiadomo było, że Kora zmaga się z chorobą nowotworową od kilku lat, ale chyba nikt nie spodziewał się, że odejdzie tak szybko. W social mediach zaroiło się od wspomnień(...) tłumaczyć. Kora zabierała ją także do telewizji, więc Ramona też poniekąd stawała się w gwiazdą. W muzycznym show Polsatu, gdzie Kora była jurorką, często to odczucia Ramony wpływały na decyzję...

 • Błażej Gawliński miał wypadek

  Perkusista Dawida Kwiatkowskiego i Kory ucierpiał w wypadku samochodowym. Do tragicznego w skutku zdarzenia doszło we wsi Istok w pobliżu Hajnówki.

 • Synowa Kory zabrała głos w sprawie chorej teściowej!

  Od kilku tygodni w mediach niezwykle głośno jest o apelu chorej Kory, która wyznała, że nie ma pieniędzy na bardzo drogie leczenie. Piosenkarka, aby jak najdłużej pozostać w zdrowiu, musi zażywać(...) legendy muzyki zaapelowało kilka znanych osobistości. Wśród zwykłych Polaków nie brakuje jednak głosów krytycznych. Wielu uważa, że Kora do biednych nie należy i stać ją na to. Ma nie tylko...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Kora umierała trzy razy! "Stan piosenkarki pogorszył się na początku roku"

  Śmierć artystki chyba dla wszystkich była szokiem. Trudno pogodzić się z tym, że ktoś tak wyjątkowy tak szybko odchodzi z tego świata. Wszyscy od kilku lat wiedzieli, że Kora walczy z chorobą(...) się, że już wtedy nie było z nią dobrze.  "Jak dowiedział się 'Fakt', po miesiącach stabilizacji, stan piosenkarki pogorszył się na początku roku. Okazało się, że pojawiły się przerzuty. Kora...

 • Kora: "Nie podoba się - nie słuchać"

  Trzy lata po oficjalnym zawieszeniu działalności Maanamu, Kora wydała pierwszy solowy i autorski album zatytułowany "Ping Pong".

 • Kora pogodzi się z muzykami Maanamu?

  Kora (64 l.) ma okazję pogodzić się z ludźmi, którzy przez lata pracowali na jej wielki sukces. Czy dojdzie do pojednania?

 • Dlaczego Piotr Rogucki rozebrał się na scenie "Must Be The Music"?

  Kilka dni temu w mediach pojawiły się zdjęcia Piotra Roguckiego w samych bokserkach, co wywołało spore poruszenie. Juror "Must Be The Music" zdradził dlaczego rozebrał się na scenie.