• Informacje na temat:

  kora wprost

Artykuły na temat: kora wprost
 • Oto, co Kora powiedziała dwa dni przed śmiercią. Siostra artystki wyjawiła jej słowa

  Kora nigdy nie wyzwoliła się z traumy dzieciństwa Rok po jej odejściu bliscy wciąż nie mogą się z tym pogodzić.

 • Kora show: Dwie okładki jednego dnia

  Oskarżona o posiadanie marihuany piosenkarka Kora pojawiła się jednocześnie na okładkach dwóch tygodników opinii. W trzecim znalazł się z kolei artykuł o jej partnerze, Kamilu Sipowiczu.

 • Janusz Korwin-Mikke obraził Korę. Magdalena Środa: Dla mnie jest śmieciem

  Janusz Korwin-Mikke (75 l.) napisał na Twitterze, że gdyby Kora nie była molestowana przez księdza, byłaby "przeciętniaczką". Obrzydliwe słowa europosła skomentowała przyjaciółka zmarłej artystki Magdalena Środa.

 • Narkotyki dla psa Kory?

  Jak twierdzi menedżerka wokalistki Kory Jackowskiej, przesłane w paczce narkotyki adresowane były do... psa gwiazdy!

 • Janusz Korwin Mikke znów szokuje. Ludzie wstrząśnięci jego wpisem na temat Kory!

  Polityk słynie z ostrego języka i mówienia wszystkiego wprost. Poprawność polityczna jest mu obca. Cóż, jego popularność i medialna obecność są ostatnio raczej znikome, więc Janusz postanowił(...). Nie było bowiem tajemnicą, że Jackowska w wieku kilku lat trafiła do domu dziecka, którym zajmowały się zakonnice. Te znęcały się nad swoimi podopiecznymi.  Kora opowiadała także. że padła ofiarą...

 • Kora: Refleksja i witalność

  "Kora ola ola!", solowy projekt Olgi Jackowskiej, czyli popularnej Kory, wokalistki zespołu Maanam, pojawił się na półkach sklepowych 17 lutego. Jak mówi artystka, materiał wydany na płycie jest spełnieniem wieloletnich marzeń o jego nagraniu. Część piosenek jest jednocześnie hołdem dla matki wokalistki.

 • Kora przedawkowała haszysz

  Krakowa, by występować w słynnej Piwnicy pod Baranami. Kiedy szykował się do pierwszego koncertu, nie przypuszczał, że spotka tam swoją wielką miłość. Kora (61) wcale się na ten koncert nie(...) Piwnicy. Wtedy pierwszy raz rozmawiała z Markiem. Potem tracili się z oczu, znów spotykali, aż w końcu on zaprosił ją do siebie do domu. "Zapytałam wprost, czego ode mnie chce. Odpowiedział ściszonym...

 • Kora o pedofilii w Kościele

  W internecie pojawił się teledysk do budzącej emocje piosenki Kory Jackowskiej "Zabawa w chowanego". Utwór opowiada o pedofilii w Kościele katolickim, której ofiarą była również wokalistka.

 • Kora: Marihuana i haszysz to nie narkotyki

  Kora (61 l.) udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoich doświadczeniach z narkotykami...

 • Szokująca opowieść Kory

  Nowy utwór Kory, "Zabawa w chowanego", nawiązuje do wydarzenia, które do dziś boli piosenkarkę - jako dziecko była bowiem molestowana seksualnie przez księdza.