• Informacje na temat:

  kora wyrok

Artykuły na temat: kora wyrok
 • Kora teraz docenia każdą chwilę życia. Nie pozwala sobie patrzeć w przyszłość

  ...​Kora (64 l.) wiele przeszła. Wykańczająca walka z chorobą odcisnęła piętno na niej i na jej życiu. Teraz ceni każdą chwilę, bo zdaje sobie sprawę, że być może pozostało jej niewiele czasu na tym świecie.

 • Sąd wydał wyrok w sprawie Kory: Winna!

  Wczoraj zapadł wyrok w sprawie posiadania przez Korę narkotyków. Sąd poszedł na rękę piosenkarce, która kilka tygodni temu sama złożyła wniosek o warunkowe umorzenie sprawy. Przypomnijmy, że(...) przechowuje jeszcze 3 gramy, zapewne z poprzedniego transportu. Jedyną karą dla gwiazdy jest opłacenie kosztów sądowych i konieczność wpłacenia 5 tys. złotych na cele charytatywne. Kora chyba...

 • Kora czuje się coraz lepiej. Wróci do występów na scenie?

  W taki zwrot w życiu artystki fani przestali już wierzyć. A jednak! Kora (65 l.) udowodni, że jest niezniszczalna? Jej menedżerka zabrała głos i odniosła się do spekulacji...

 • Syn Kasi Sobczyk przerywa milczenie

  Dla Sergiusza Fabiana , syna piosenkarki Katarzyny Sobczyk , 5 sierpnia 2010 roku był trudnym dniem, nie tylko dlatego, że towarzyszył w ostatniej drodze swojej mamie. Od lat zmaga się z neurastenią lękową. Boi się tłumów, zamkniętych przestrzeni, a także... ludzi, którzy ferują wyroki.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • Sąd: Olga J. winna, ale...

  Znana piosenkarka Olga J. jest winna, ale toczące się wobec niej postępowanie zostało warunkowo umorzone - podało radio RMF FM. Taką decyzję podjął warszawski sąd rejonowy, który rozpatrywał wniosek piosenkarki. Chodzi o sprawę nielegalnego posiadania narkotyków.

 • Nie wierzcie artystom

  Kiedy piszę te słowa, nad moim domem szaleje burza z piorunami. Niemal każde dotknięcie klawisza wywołuje błysk na zewnątrz i straszliwy grzmot. Aż mam ciarki ze strachu. Zerkam na malutki telewizorek stojący obok. Na ekranie Krzysztof Cugowski mówi coś do tłumu ludzi.

 • 9 czerwca ukaże się kolejna płyta w ramach popularnej serii Złota Kolekcja, która w zeszłym tygodniu została uhonorowana znakiem "Teraz Polska". Będzie to album w całości poświęcony historii Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a znajdą się na nim piosenki nagradzane w Opolu najwyższymi laurami.

 • Jurorzy do oceny!

  To oni, a nie mniej lub bardziej utalentowani uczestnicy muzycznych "talent shows", są największymi gwiazdami bijących rekordy oglądalności w wiosennej ramówce TVP, Polsatu i TVN-u programów. Oceniają, ale dlaczego sami nie mają być poddani ocenie? Oto nasz subiektywny ranking jurorów!