• Informacje na temat:

  kora z prezydentem

Artykuły na temat: kora z prezydentem
 • Pogrzeb Kory. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystkę. Wzruszająca przemowa Kamila Sipowicza

  Na warszawskich Powązkach spoczęła Kora (†67 l.). Wokalistkę i liderkę zespołu Maanam pożegnała rodzina, bliscy, przedstawiciele nauki i kultury, dziennikarze, politycy, a także setki fanów.

 • Kora w kolejnym jury

  Kora, która w ostatnim czasie zasiadała w jury muzycznego programu "Must be the Music. Tylko muzyka", tym razem będzie jedną z jurorek Konkursu Wideoklipów podczas festiwalu Plus Camerimage.

 • Kamil Sipowicz chciał zostawić Korę!

  Początkowo oboje mieli pojawić się na gali rozdania Srebrnych Jabłek, w ostatniej chwili artystka jednak zrezygnowała. Powodem była rodzinna tragedia - śmierć brata. Filozof podkreślił, że choć z Korą tworzą szczęśliwy związek od ponad czterdziestu lat, ich małżeństwo nie jest sielanką i często dochodzi między nimi do poważnych spięć. - Kora powinna dostać krzyż od prezydenta za to, że tyle...

 • Kora show: Dwie okładki jednego dnia

  Oskarżona o posiadanie marihuany piosenkarka Kora pojawiła się jednocześnie na okładkach dwóch tygodników opinii. W trzecim znalazł się z kolei artykuł o jej partnerze, Kamilu Sipowiczu.

 • Celebryci wspierają Obamę

  W nowojorskiej rezydencji małżeństwa aktorów Sarah Jessiki Parker (Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście) i Matthew Brodericka odbyła się zbiórka funduszy na kampanię wyborczą prezydenta USA. W oficjalnym obiedzie wzięło udział wielu celebrytów. Każdy z gości za miejsce przy stole zapłacił - bagatela - 40 tys. dolarów!

 • Kora romansowała z kandydatem PiS

  Kandydat na prezydenta Krakowa prof. Ryszard Terlecki miał burzliwy romans z artystką Korą Jackowską, wokalistką Maanamu. Kochali się, słuchali zespołu The Doors i wąchali klej. Piosenkarka rzuciła Terleckiego, bo - jak twierdzi - dręczył ją.

 • ...szpitala. Następnego dnia Elżbieta i Krzysztof składają przysięgę małżeńską. Towarzyszą im wszyscy przyjaciele oraz niespodziewany gość, ulubiona wokalistka Elżbiety - Kora.

 • Kora popiera Janusza Palikota

  Poseł Janusz Palikot z Platformy Obywatelskiej umieścił na swoim blogu list poparcia, jaki otrzymał od Kory i partnera wokalistki, Kamila Sipowicza. "Katastrofa smoleńska w rekordowym tempie została przekształcona przez polityków i kapłanów w nowy mit wolnej Polski. Nikt dotychczas jednoznacznie i bez obłudnej poprawności politycznej nie poddał w wątpliwość jakość kamienia węgielnego tego mitu. Odważył się jeden polityk - Janusz Palikot" - czytamy.

 • Lekarze

  ..., a następnie pojawienie się pijanej Basi, która koniecznie chce porozmawiać z Leonem. Elżbieta i Krzysztof składają przysięgę małżeńską. Towarzyszą im wszyscy przyjaciele oraz gość-niespodzianka _ Kora...

 • Kora i Tyszkiewicz w jury "Top Chef"

  W "Top Chef" spore zmiany? Wszystko na to wskazuje! W najbliższym odcinku spora niespodzianka! Dla wszystkich! A na pewno dla 6 uczestników!

Wideo na temat: kora z prezydentem
 • Kamil Sipowicz o muralu upamiętniającym Korę i śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

  Bruno Althamer wykonał mural przedstawiający artystkę Korę. Dzieło znajduje się na tyłach Pałacu Branickich przy ulicy Nowy Świat w Warszawie. Artysta i mąż Kory Kamil Sipowicz opowiedział o pomyśle jego syna na uwiecznienie tego muralu. Wypowiedział się też na temat śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Weekend z królem

  Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej...