• Informacje na temat:

  kordek darek

Artykuły na temat: kordek darek
 • Darek Kordek na planie "Komisarza Aleksa"

  W jednym z nowych odcinków serialu "Komisarz Alex" wystąpi gościnnie Dariusz Kordek. Zagra mecenasa Alberta Winnickiego, którego najbliżsi - żona i dzieci - zostaną uprowadzeni i uwięzieni przez porywaczy chcących odzyskać pokaźną kwotę zdeponowaną kiedyś u niego.

 • Kordek czy Szapołowska?

  "Piosenki łatwe i przyjemne", czyli najpopularniejsze polskie przeboje lat 80. i początku 90. zelektryzują widzów w sobotę "jak Oni śpiewają". W studiu nie zabraknie specjalnych gości. Z programu odpadnie albo Dariusz Kordek, albo Grażyna Szapołowska.

 • Darek Kordek ożenił się

  W ubiegłą sobotę, 7 sierpnia, 45-letni Dariusz Kordek poślubił swoją partnerkę, 30-letnią Elizę Jędrzejewską w małej miejscowości Drwalew.

 • Medyński czy Kordek?

  W najbliższą sobotę wyjaśni się kto głosami widzów pożegna się z programem "jak Oni śpiewają". Tym razem nominacje przypadły panom: Dariuszowi Kordkowi i Wojciechowi Medyńskiemu. Dla Darka Kordka to trzecia nominacja, czy i tym razem uda mu się z niej wyjść zwycięsko?

 • Darek Kordek się żeni

  ...i brukowców". Dziś natomiast w "Fakcie" Darek ogłasza, że żeni się z 15 lat młodszą Elizą Jędrzejewską. "Eliza jest moją narzeczoną. Pierścionek już jej dałem" - oświadczył. Kordek nosi na sobie piętno byłego(...), który "nie pozostawił zgliszczy" w jej życiu. Darek i Eliza niebawem zostaną rodzicami.

 • Szapołowska czy Kordek?

  W muzycznym show "jak Oni śpiewają" gwiazdy prześcigały się w duetach. Uczestnicy zaprosili aktorów i prezenterów, z którymi wykonywali polskie, angielskie, hiszpańskie, włoskie i cygańskie piosenki.

 • Darek Kordek pożegnał się z tańcem...

  Quickstep w stylu american smooth okazał się pechowy dla Dariusza Kordka, czyli Leona z "Linii życia", i jego partnerki Blanki Winiarskiej. Widzowie "Tańca z gwiazdami" zdecydowali, że to właśnie ta para powinna pożegnać się z programem.

 • Oni zatańczyli po raz ostatni!

  W wyborczą niedzielę, 9 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Dariusz Kordek i Blanka Winiarska. Bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie tancerze przegrali z Weroniką Marczuk i Janem Klimentem. O Kryształową Kulę walczy już tylko osiem par.

 • "Komisarz Alex": Dariusz Kordek ma problemy z odzyskaniem zaległego wynagrodzenia!

  Dariusz Kordek, którego już jutro zobaczymy jako właściciela biura projektowego w 9. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", ma poważne problemy z wyegzekwowaniem wynagrodzenia za występy w jednym z teatrów! W dodatku były pracodawca sprzedawał bez zgody aktora płytę z jego piosenkami...

 • Cichopek wraca do "jOś"!

  Katarzyna Cichopek, mimo zaawansowanej ciąży, ponownie pojawi się w programie "jak Oni śpiewają".

Zdjęcia na temat: kordek darek
Wideo na temat: kordek darek
 • TOTART czyli odzyskiwanie rozumu

  Rozwichrzona, porywająca opowieść o gdańskiej formacji artystycznej TOTART, która swoimi obrazoburczo-prześmiewczymi ujawnieniami rozsadzała ponurą, PRL-owską rzeczywistość lat 80-tych ubiegłego wieku. Z TOTARTu wywodzą się takie postaci naszej kontr- i pop-kultury jak Paweł Końjo Konnak, Ryszard Tymon Tymański, Darek Brzóska Brzóskiewicz czy Paweł Paulus Mazur. Co z totartowych ideałów udało się uratować w skomercjalizowanej rzeczywistości po roku 1989? I co się właściwie stało z duchowym...

Dyskusje na temat: kordek darek