• Informacje na temat:

  korea północna

Artykuły na temat: korea północna
 • Agenci NCIS: Los Angeles

  Mężczyzna podejrzany o szpiegostwo na rzecz Korei Północnej zostaje otruty i potrącony przez ciężarówkę przewożącą choinki. Ekipa musi rozwikłać sprawę...

 • "Wywiad ze Słońcem Narodu" dotrze do Korei Północnej na balonach

  Zakazany film "Wywiad ze Słońcem Narodu" ma dotrzeć do Korei Północnej na balonach. Taki jest plan jednego z północnokoreańskich uchodźców. Film opowiada o zamachu na północnokoreańskiego przywódcę Kim Dzong Una.

 • Agenci NCIS

  W Waszyngtonie zjawia się Lee Wuan Kai, która dokonuje zabójstw na zlecenie przełożonych z Korei Północnej. Zamierza wyrównać prywatne rachunki z przeszłości....

 • "Wywiad ze słońcem narodu": Hakerzy protestują

  Grupa hakerska, która twierdzi, że włamała się do komputerów i sieci należącej do studia Sony Pictures, zażądała wycofania komedii "The Interview" (w Polsce wejdzie do kin pod tytułem "Wywiad ze słońcem narodu"), opowiadającej o spisku na życie przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una - podały we wtorek, 9 grudnia, amerykańskie media.

 • ..., że Korea Północna chce rozpętać trzecią wojnę światową. Gibbs przechodzi operację i wraca do aktywnej służby. Zaprzyjaźnia się z Taftem.

 • "The Interview": Problemy z rozpowszechnieniem filmu

  Sony Pictures bada inne możliwości rozpowszechnienia filmu "The Interview" o zamachu na przywódcę Korei Północnej Kim Dzong Una, jednak dotychczas żadna z medialnych platform nie wykazała konkretnego zainteresowania - powiedział szef wytwórni Michael Lynton.

 • "Sherlock": Odcinek specjalny odnosi globalny sukces

  Sherlock i upiorna panna młoda został niekwestionowanym królem świątecznego sezonu telewizyjnego w Wielkiej Brytanii. Odcinek specjalny obejrzało 11,6 milionów widzów kanału BBC One.

 • Sony odwołuje premierę "Wywiadu ze słońcem narodu"

  Studio filmowe Sony Pictures poinformowało w środę, że w związku z groźbami odwołało zaplanowane na 25 grudnia wejście do kin filmu "Wywiad ze słońcem narodu" (Interview) - komedii o zamachu na przywódcę Korei Północnej Kim Dzong Una.

 • "Czarna lista": W 4. sezonie wyjawimy więcej sekretów

  ...z jedenastego września, ale chyba nie byłoby z tym problemu. Staramy się nie mówić o niektórych rzeczach, takich jak atak hakerski na SONY, w który zamieszana była Korea Północna. JB: Nie zdziwiłbym się...

 • "The Interview": Obama krytykuje Sony

  Prezydent USA Barack Obama skrytykował w piątek firmę Sony Pictures za odwołanie pokazów filmu "The Interview" po groźbach hakerów z Korei Północnej. Podkreślił, że to może zachęcać innych do zastraszania twórców, których dzieła zawierają niewygodne treści.

Dyskusje na temat: korea północna
 • Re: Joanna Bartel cierpi z powodu... piersi!

  Korea Północna Kim Dzong Kaczka.

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  a Rosja, Białoruś i Korea Północna ma swoich ludzi w naszym rządzie... czyt. PIS

 • Re: "M jak miłość": Kamil wraca po 12 latach!

  Czy to prawda ze do produkcji androida Kamila, Korea Północna dostała technologię od Niemiec za pośrednictwem nieswiadomej niczego Kisielowej będącej na wczasach w Ciechocinku?

 • Re: "M jak miłość": Sonia zagnie parol na Janka!

  Korea Północna odmówiła dalszego finansowania tzw. manewrów wojskowych USA na swoim terytorium. Jankesów nie stać na sfinansowanie prowokacji, więc w tym roku manewrów nie będzie. W kolejnych latach najprawdopodobniej też nie. I zapewne jankesi będą się musieli wynieść z Półwyspu, bo Koreańczycy tną kasę i na dodatek robią im coraz mocniej pod górkę. Chiny górą.

 • Re: "Wakacje z duchami": Na tropie

  Pięknie było, chciałeś wyjechac za granicę - na milicję po paszport, nie byłeś na pochodzie - w robocie przewalone, dziecko widziało przez szybę czekolade w pewexie - "nie mamy dolarów dziecko kochane, zjedz tę masę czekoladopodobną". Korea Północna zaprasza.

 • Re: Gwiazdy nad rozlewiskiem

  Kiedy politycy partii przewodniej i rządzącej zaczynają decydować jaki kolor, co jeś , jak spać mają obywatele tego panstwa znaczy to, że to państwo ma charakter niewolniczy!!!! Jeśłi nie ma swobody i nie wygrywa zdrowa konkurencja to nie ma rozwoju tego panstwa!!!!! Jest tylko ciemięzenie narodu, któe się potęguje do mordowani na koncu. Takim państwem jest Korea Północna. Czy Kaczyński, Duda

 • Re: "Klan": Edyta Herbuś ostała własną... menadżerką!

  Niedawno usłyszałam, że Polska to "Korea Północna " europy. Zabolało mnie to, ale czytając wypowiedzi niektórych tu piszących dochodzę do wniosku, że jest wiele prawdy w tym powiedzeniu. Ludzie, ta dziewczyna ma ogromne sukcesy , także na arenie międzynarodowej, jest wychowanką Roberta Kupisza ( chyba wiecie kto On). Poza tym Kielce to fajne miasto i ludzie tam fajni.