• Informacje na temat:

  kori

Artykuły na temat: kori
 • ​Danuta Stenka dziekanem na "Uniwersytecie Potwornym"

  ...się Kori Rae, który na swoim koncie ma hity takie jak "Odlot" czy "Iniemamocni". Muzykę skomponował Randy Newman, który pracował przy produkcjach "Potwory i spółka" oraz "Toy Story 3".

 • Piąte dziecko Federline'a?

  Jackson i Federline mają już dwójkę dzieci: Kori i Kaleba. Nie przeszkadzało to Kevinowi w porzuceniu partnerki w kwietniu 2004 roku dla, z pewnością sławniejszej, Britney. Po rozstaniu z piosenkarką w listopadzie ubiegłego roku pojawiły się plotki o ponownym zejściu się byłych kochanków. Bliscy znajomi Shar twierdzą, że spodziewa się ona kolejnego dziecka: "Shar powiedziała mi: Jestem w ciąży...

 • B. Spears w ciąży?

  Pojawiły się informacje, jakoby Britney Spears była w ciąży. 22-letnią gwiazdę widziano, gdy opuszczała klinikę w Los Angeles specjalizującą się w leczeniu bezpłodności.

 • Britney: Jednak w ciąży?

  Nie ustają spekulacje o ewentualnej ciąży Britney Spears. Choć takie "niemal pewne" informacje pojawiają się w plotka rskich mediach regularnie od czasu ślubu we wrześniu 2004 roku, to podobno "już wkrótce" wokalistka podzieli się radosną nowiną ze światem.

 • B. Spears: Magia miłości

  Po potwierdzeniu informacji o rychłym ślubie Britney Spears (22 l.) z Kevinem Federlinem (26 l.), gwiazda pop chętnie dzieli się wiadomościami o swoim związku. Początki ich znajomości sięgają 2000 roku, ale dopiero niedawno zostali parą.

 • B. Spears promuje perfumy

  Britney Spears planowała, iż w telewizyjnej reklamie sygnowanych jej imieniem perfum pojawi się sobowtór Davida Beckhama. Po zaręczynach z Kevinem Federlinem zmieniła jednak decyzję. Teraz w spocie reklamowym wystąpi sobowtór jej przyszłego męża.

 • Britney w ciąży!

  Po wielomiesięcznych spekulacjach potwierdziły się informacje o ciąży Britney Spears. We wtorek, 12 kwietnia, wokalistka przyznała, że spodziewa się dziecka. Taka informacja pojawiła się na jej oficjalnej stronie internetowej.

 • Britney Spears ma synka!

  Wszelkie spekulacje został wyjaśnione - w środowe popołudnie, 14 września, Britney Spears urodziła synka. Jej pierwsze dziecko przyszło na świat za pomocą cesarskiego cięcia. Wokalistce towarzyszył mąż Kevin Federline.

 • Danuta Stenka dziekanem na "Uniwersytecie Potwornym"

  Danuta Stenka użyczyła głosu strasznej pani dziekan we wchodzącym na ekrany filmie "Uniwersytet Potworny". Animacja wytwórni Disney/Pixar trafi do kin 3 lipca.

Dyskusje na temat: kori