• Informacje na temat:

  korki

Artykuły na temat: korki
 • Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak (39 l.) pojawiła się ostatnio na pokazie Gosi Baczyńskiej. Dobry humor nie opuszczał jej przez cały wieczór. Czyżby podświadomie czuła, że następnego dnia po jej największego wroga w show-biznesie rano zapuka policja? Bez wątpienia dla milionerki newsy o zatrzymaniu Doroty R. to najlepsze informacje tego dnia. Myślicie, że w willi Staraków strzeliły korki...

 • "Spectre": Bond nie daje rzymianom spać

  James Bond daje się rzymianom we znaki. Wszystko z powodu zdjęć do 24. filmu o słynnym agencie kręconym w tych dniach na ulicach Wiecznego Miasta. W ich trakcie mieszkańcy okolicznych domów nie mogą nawet z nich wychodzić.

 • Natalia Kukulska odetchnęła z ulgą. Fatalna końcówka roku!

  Gdy za oknem słychać wystrzały fajerwerków i strzelających korków od szampana, Natalia Kukulska (40 l.) i jej bliscy z ulgą żegnają mijający rok.

 • Zdzisław Maklakiewicz oczami córki

  "Maklak. Oczami córki" - to próba spisania wspomnień o Zdzisławie Maklakiewiczu, legendzie polskiego kina i życia towarzyskiego Warszawy lat 60. i 70., dokonana przez jego córkę - Martę. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • Ibisz marzy o córce

  Gdy w sylwestrową noc strzelały korki od szampana, Krzysztof Ibisz (45 l.) wiedział już, czym rok 2011 będzie różnił się od poprzednich. I jakich błędów nie chce popełniać.

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • Brzozowscy dowiadują się, że Korek zaginął. Cała rodzina wyrusza na jego poszukiwanie. Róża oferuje pomoc w opiece nad Moniką. Ziębowie są coraz bardziej...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • "M jak miłość": Czas ruszyć dalej

  ...opuszczą swój dom, Paweł stanie przed nie lada wyzwaniem. - Wywaliło korki i siadła nam cała instalacja! Muszę to cholerstwo teraz naprawić, bo z odbioru domu będą nici - westchnie. Ala przypomni...

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

Zdjęcia na temat: korki
Wideo na temat: korki
 • "To nie koniec świata!": Karolina Gorczyca jako dziewczyna w spodniach i korkach!

  Świetna rehabilitantka i pełna pasji trenerka drużyny piłkarskiej juniorów. Kocha pracę z dziećmi i życie w Białej Podlaskiej. Jest uparta, ma twarde zasady moralne, a w prowadzenie drużyny wkłada całe serce. Gdy ją poznajemy ma wyjść za Janusza - młodego weterynarza. Do ślubu jednak nie dochodzi. Dziewczyna porzuca narzeczonego przed ołtarzem i ucieka z kościoła. Tej samej nocy poznaje przypadkiem Pawła Anuszkiewicza (Krystian Wieczorek)… Zobaczcie, co o swojej postaci powiedziała nam...

 • "O mnie się nie martw": A zegar tyka...

  Zbliża się ślub Igi i Marcina. Ale, jak zwykle, na drodze do szczęścia, pojawiają się przeszkody. Tym razem są to... warszawskie korki. Czy para zdąży na własny ślub? Finałowy odcinek "O mnie się nie martw" zadebiutuje na antenie TVP2 już 2 grudnia o 20:40.

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zdradza najpilniej strzeżoną tajemnicę serialu!

  Na potrzeby "Na Wspólnej" został zakupiony wyżeł weimarski. Na planie serialu zadebiutował w 2003 roku w roli psa Korka. Później słuch po nim zaginął. Grażyna Wolszczak wyjawiła nam prawdę! Znamy odpowiedź na pytanie, które spędzało sen z powiek wszystkim fanom. Korek został... zwolniony!