• Informacje na temat:

  koroniewska dowbor-to już koniec

Artykuły na temat: koroniewska dowbor-to już koniec
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: to dobry czas na drugie dziecko?

  Kilka dni temu, pod koniec maja, Joanna Koroniewska obchodziła 38. urodziny. Podczas rodzinnej uroczystości pojawił się temat kolejnego dziecka - rodzeństwa podobno głośno domaga się siedmioletnia Janina, córka aktorki i Macieja Dowbora. Prawdopodobnie nigdy nie będzie na to lepszej pory niż teraz. Dla byłej gwiazdy serialu "M jak Miłość" i dziennikarza Polsatu to ostatni dzwonek na drugie...

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Joanna Koroniewska namawia na to Macieja Dowbora. "Docenia jej gest"

  Znajomy pary potwierdza! Joanna Koroniewska (40 l.) ma namawiać męża na nowy projekt. Czy Maciej Dowbor (40 l.) ulegnie żonie i... napisze książkę?

 • Koroniewska świętuje 35. urodziny!

  Joanna Koroniewska, którą we wrześniu po raz ostatni zobaczymy w roli Małgosi Mostowiak z "M jak miłość", uwielbia obdarowywać najbliższych upominkami. Ale 27 maja to ona dostaje prezenty. W poniedziałek, 27 maja, aktorka obchodzi 35. urodziny.

 • Katarzyna Dowbor zaskoczyła Koroniewską. Oto cała prawda o ich wzajemnych relacjach!

  Relacje Katarzyny Dowbor z synową nie zawsze były wzorowe. Na szczęście to już przeszłość.

 • Koroniewska: Dowbor na całe zło?

  Po miłosnym zawodzie stwierdziła, że bez mężczyzny u boku jest szczęśliwsza. Teraz nie jest już tego pewna.

 • Joanna Koroniewska rezygnuje z pracy?! Poświęca się wychowywaniu córki

  Joanna Koroniewska (38 l.) już od lat nie może znaleźć stałego i dobrze płatnego zatrudnienia. Czasami dostaje jakieś propozycje, ale nie można powiedzieć, by były one spełnieniem jej marzeń. Katarzyna Dowbor (57 l.), teściowa aktorki, zasugerowała, że na tę chwilę to już koniec kariery byłej gwiazdy „M jak miłość”. Asia aktualnie poświęca się przede wszystkim wychowywaniu córki.

 • Koroniewska wraca na antenę

  Plotkowano, że aktorka żałuje swojej decyzji o odejściu z "M jak miłość". Niektórzy nawet wróżyli jej koniec kariery. Tymczasem do Jedynki wraca pogram prowadzony przez Joannę Koroniewską. Drugą serię "Pogotowia rachunkowego" zobaczymy już w maju.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: koszmar powrócił? Tygodnik publikuje zaskakujące doniesienia

  ...z Krakowa. Kiedy aktorka dowiedziała się o tym, wystawiła mu walizki za drzwi.  Wkrótce już cała Polska huczała, że dziennikarz spotyka się z inną kobietą. Po przeprowadzce Dowbor zamieszkał, w tej samej(...) podzielić wspólny majątek: willę w Konstancinie i Wilanowie, dom na Podhalu, samochody. Wszystko wskazywało na to, że dlatego związku nie ma już ratunku.  Sytuacja zaczęła się zmieniać po pół roku. Te...

 • Maciej Dowbor: Zero figo-fago

  Maciej Dowbor aktorem? Tak! Prowadzący "Tylko taniec. Got to dance" zagrał w jednym z odcinków nowego serialu Polsatu - "To nie koniec świata".