• Informacje na temat:

  koroniewska i dowbor znów razem

Artykuły na temat: koroniewska i dowbor znów razem
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Jaką podjęli decyzję?

  Joanna Koroniewska (38 l.) i Maciej Dowbor (38 l.) kuszeni byli intratną propozycją udziału w programie „Azja Express”. Ulegli?

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: koszmar powrócił? Tygodnik publikuje zaskakujące doniesienia

  Tylko ona wie, ile trudu kosztuje odbudowanie zaufania w związku. To ciężka praca, która trwa latami. Joannie Koroniewskiej się to udało. Aktorka wybaczyła Maciejowi Dowborowi (38 l.), że kiedyś opuścił ją dla innej kobiety.  Jednak, jak twierdzi "Dobry Tydzień", zdjęcie, na którym dziennikarz pozuje z Anną Wendzikowską (35 l.), sprawiło, że Koroniewska znów poczuła ukłucie w sercu.  - Asia...

 • Koroniewska: Dowbor na całe zło?

  Po miłosnym zawodzie stwierdziła, że bez mężczyzny u boku jest szczęśliwsza. Teraz nie jest już tego pewna.

 • Joanna Koroniewska wraca do show-biznesu!

  Joannę Koroniewską (38 l.) po dłuższej nieobecności znów możemy oglądać na ekranie. Tym razem zagości na dłużej w mediach?

 • Joanna Koroniewska: Zaszalała w dniu urodzin

  ..., zdecydowała się nawet zerwać o świcie, by razem z nimi podziwiać wschód słońca nad Bałtykiem. Trochę zaszaleć. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdążyli opuścić sopocką plażę, zanim pojawili się na niej(...). Siedzi na kolanach męża Macieja Dowbora (39 l.). Razem z nimi są znajomi. Wszyscy żartują. Maciej czule obejmuje żonę, całuje ją. - Wszystkiego najlepszego, kochanie - mówi, a do życzeń dołączają...

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: zgrzyty w małżeństwie?

  Sportowa pasja Macieja Dowbora (38 l.) od dawna niepokoi jego żonę. Jak donosi tygodnik „Na Żywo”, Joanna Koroniewska (38 l.) zastanawia się, czy nie czas zerwać z triathlonem. Ale ukochany nie chce o tym słyszeć. Czy małżonkowie dojdą do porozumienia? I czy oznaczać ono będzie definitywny koniec triathlonowych treningów?

 • Koroniewska i Dowbor zamieszkali razem!

  Joanna Koroniewska na dobre wróciła do swojego partnera i ojca Janinki - Maćka Dowbora.

 • Koroniewska i Dowbor wystąpią razem

  W połowie sierpnia Joanna Koroniewska (34 l.) i Maciek Dowbor (34 l.) poprowadzą razem imprezę w jednym ze śląskich centrów handlowych. Czy to oznacza, że do siebie wrócili?

 • Joanna Koroniewska rezygnuje z pracy?! Poświęca się wychowywaniu córki

  Joanna Koroniewska (38 l.) już od lat nie może znaleźć stałego i dobrze płatnego zatrudnienia. Czasami dostaje jakieś propozycje, ale nie można powiedzieć, by były one spełnieniem jej marzeń. Katarzyna Dowbor (57 l.), teściowa aktorki, zasugerowała, że na tę chwilę to już koniec kariery byłej gwiazdy „M jak miłość”. Asia aktualnie poświęca się przede wszystkim wychowywaniu córki.

Zdjęcia na temat: koroniewska i dowbor znów razem