• Informacje na temat:

  koroniewska joanna odchodzi z m jak miłość

Artykuły na temat: koroniewska joanna odchodzi z m jak miłość
 • Joanna Koroniewska: Mój mąż takiej mnie jeszcze nie znał!

  Joanna Koroniewska (40 l.) po dłuższej przerwie wróciła do grania w serialach. W polsatowskim "Śladzie" wciela się w postać policjantki. Pierwszy odcinek obejrzała wraz z mężem. Reakcja Maćka wyraźnie ją zaskoczyła...

 • Osyda zastąpi Koroniewską!

  Joanna Koroniewska, czyli serialowa Małgosia Chodakowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że zastąpi ją 24-letnia Joanna Osyda, niezapomniana Majka Olkowicz z telenoweli "Majka".

 • Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"?! Namawia ją na to kolega z serialu!

  Może się wydawać, że Joanna Koroniewska (37 l.) żałuje swojego odejścia z „M jak miłość”. Od tamtej pory nie może narzekać na nadmiar propozycji zawodowych. Czy w takiej sytuacji wróci na plan serialu?

 • Jak i kiedy zniknie?

  Mnożą się spekulacje, kiedy i w jakich okolicznościach Joanna Koroniewska zniknie z "M jak miłość". W tej sprawie jest bardzo wiele znaków zapytania...

 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska nie chciała grać złej matki?!

  Gdy ponad półtora roku temu Joanna Koroniewska oznajmiła, że odchodzi z "M jak miłość", wielu nie potrafiło w to uwierzyć. Większość fanów serialu myślała, że to tylko próba skupienia na sobie medialnego zainteresowania. W końcu przez 13 lat wcielała się w postać Małgosi Mostowiak, dzięki czemu stała się jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych aktorek tej produkcji. Jednak kiedy plotki...

 • Joanna Koroniewska: Nie narzekam na brak pracy

  Kolorowa prasa oraz plotkarskie portale rozpisują się ostatnio o możliwym powrocie Joanny Koroniewskiej na plan serialu "M jak miłość". Nie byłaby pierwsza. Fani "Emki" doświadczyli już powrotu Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • Koroniewska odchodzi z "M jak miłość"

  Joanna Koroniewska (34 l.) to kolejna po Małgorzacie Kożuchowskiej (40 l.) gwiazda, która planuje rozstanie z ulubionym tasiemcem Polaków.

 • Osyda zagra... kuzynkę Mostowiaków!

  Wbrew początkowym sugestiom, Joanna Osyda, znana z serialu "Majka", nie będzie nową Małgosią Mostowiak. Wiemy, kogo naprawdę zagra!

 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska dawno nie byli w sobie tak zakochani! Rodzina się powiększy?

  Kilka lat temu udało im się pokonać kryzys w ich związku. Mogło się wówczas zdawać, że nie ma już szans na to, by Joanna Koroniewska (40 l.) i Maciej Dowbor (40 l.) byli razem. A jednak się udało! Teraz są szczęśliwi jak nigdy przedtem. Czyżby kolejny raz planowali powiększenie swojej rodziny?

 • Ranking serialowych aktorów

  Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek i Agnieszka Dygant są uwielbiani przez miliony Polaków. Popularność i fanów zyskali głównie dzięki swym serial owym kreacjom. Wiemy jak oceniają ich widzowie, a co myślą o nich specjaliści? Miesięcznik FILM przygotował swój ranking serialowych aktorów.

Zdjęcia na temat: koroniewska joanna odchodzi z m jak miłość
Dyskusje na temat: koroniewska joanna odchodzi z m jak miłość
 • Re: Joanna Koroniewska świętuje 35. urodziny

  cieszę się że odchodzi z M jak miłość bo nie przepadam ani za nią, ani za jej postacią.

 • Re: Joanna Koroniewska świętuje 35. urodziny

  Pani odchodzi z tego M jak miłość już się czyści powoli ten serial z "miernot" jeszcze tylko Mroczkowie i Cichopek i będzie OK STO LAT STO LAT Z OKAZJI URODZIN ALE BEZ FILMÓW(...)Droga pani Koroniewska z okazji urodzin życzę Pani samych sukcesów tylko błagam proszę nie męczyć widzów swoim super aktorstwem bo to straszne , sztucznie grająca jest Pani naprawdę proszę sobie