• Informacje na temat:

  koroniewska rezygnuje z m jak miłość

Artykuły na temat: koroniewska rezygnuje z m jak miłość
 • Joanna Koroniewska rezygnuje z pracy?! Poświęca się wychowywaniu córki

  Joanna Koroniewska (38 l.) już od lat nie może znaleźć stałego i dobrze płatnego zatrudnienia. Czasami dostaje jakieś propozycje, ale nie można powiedzieć, by były one spełnieniem jej marzeń. Katarzyna Dowbor (57 l.), teściowa aktorki, zasugerowała, że na tę chwilę to już koniec kariery byłej gwiazdy „M jak miłość”. Asia aktualnie poświęca się przede wszystkim wychowywaniu córki.

 • Co nowego w "M jak miłość"?

  Z jednej strony egoistki, walczące bez skrupułów o swoje szczęście. Z drugiej - matki, zatroskane o dzieci. Kto wygra? Zaczyna się pełen napięcia dziesiąty sezon "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Barbara poleci za ocean, by zobaczyć się z najmłodszą córką?

  ...- To nie jest dobry pomysł - stwierdzi Marysia (Małgorzata Pieńkowska), gdy dowie się, że Barbara (Teresa Lipowska) zamierza polecieć do Ameryki, by zobaczyć się z Małgosią (Joanna Koroniewska). - Muszę tam jechać - powie córce seniorka rodu Mostowiaków.

 • Koroniewska w nowym w serialu?

  Aktorka, rezygnując z "M jak miłość", liczyła na płynne przejście do nowego serialu. Niestety, będzie musiała poczekać na kolejną rolę.

 • Koroniewska została kurą domową!

  Joanna Koroniewska (34 l.) chyba nie spodziewała się tego, że po odejściu z "M jak miłość" jej kariera tak nagle stanie w miejscu. Z powodu braku jakichkolwiek propozycji postanowiła skupić się na domu...

 • Miłość aż po horyzont

  Aktorka, która po rezygnacji z serialu ma więcej zajęć? Tak! Joanna Koroniewska prowadzi programy, gra w teatrze, czyta audiobooki... Ale życiowe szczęście i harmonię odnalazła w rodzinie.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan na celowniku mafii

  Obecnie aktorka pracuje na planie komedii "Wkręceni 2" i "M jak miłość". Jej serialowa bohaterka Asia znajdzie się na celowniku mafii, będzie zeznawać w sprawie sekty, do której należy Małgosia i zbliży się do Tomka.  Pracujesz na planie komedii "Wkręceni 2", dostałaś dużą rolę w "M jak miłość", grasz w teatrze, śpiewasz. Wiedzie ci się doskonale... - Na razie to do mnie nie dociera, nie mam...

 • Ten rok będzie należał do niej

  Los jej wyraźnie sprzyja. Zyskała sporą popularność dzięki reklamie, a do tego dostała ciekawe role w dwóch przebojowych serialach. Wygląda na to, że w roku 2014 Barbara Kurdej-Szatan zostanie jedną z największych gwiazd telewizji.

 • ​Miłość, porwanie i postrzał

  Jóźwik, producentka "Komisarza Aleksa". Dziewczyna przyjedzie do Łodzi na przyjęcie urodzinowe brata, jakie zorganizują mu partnerzy z pracy. Warto podkreślić, że Julka nie będzie jedyną kobietą, która pojawi się w nowym sezonie w życiu przystojnego policjanta. Kapryśna gwiazda i ponętna Malina Na drodze Orlicza staną też piękna i kapryśna gwiazda filmowa Aleksandra Czoper (Joanna Koroniewska...

 • Kożuchowska, Robert Gonera, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Ewelina Serafin, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski, Rafał Królikowski i inni Małgorzata świętuje(...) postanawia walczyć z uzależnieniem od hazardu. Podejmuje próbę poddania się profesjonalnej psychoterapii, jednak szybko rezygnuje. Po raz kolejny oszukuje Martę i ulega dawnej słabości.

Zdjęcia na temat: koroniewska rezygnuje z m jak miłość
Dyskusje na temat: koroniewska rezygnuje z m jak miłość
 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  Niech połączą agonalny serial "Klan" z również będącym w agonii "M jak Miłość" i stworzą nowe "arcydzieło".

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  Jakie M jak Miłość tam nie ma osoby która by nie zdradziła partnera tak się może żyje w Warszawie a na pewno w środowisku Pana który pisze ten scenariusz do tego filmu. Paranoja tego nie daje się oglądać a co dopiero tak żyć koszmar. Ludzie co się z wami dzieje takie szmiry to manipulacja aby was omamić że tak wygląda życie a to bzdura bo życie wygląda całkiem inaczej ten kto kocha wybacza

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  Moim zdaniem serial M jak Miłość powinien już dawno skończyć swoją emisję, aktorzy sami dochodzą do takiego wniosku skoro mają dość grania w tym tasiemcu

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  Mroczki są super to naprawdę prawdziwi aktorzy. mają wielki talent i bardzo szkoda, że nie angażują ich do wielkoekranowych produkcji. Cieszę się że zostają w M jak miłość. Nie ma co kulić ogona prawdziwy talent krytyk się nie boi.