• Informacje na temat:

  koroniewska w julce

Artykuły na temat: koroniewska w julce
 • Julia Pietrucha odchodzi z "Blondynki"! Co się stało?

  ...nad aranżami" - zdradza jej menedżerka. W TVP na szybko organizowane są teraz castingi na wakat po Julce. Panie muszą spełniać tylko jeden warunek: mieć jasne włosy! Nietrudno się domyślić, że parę osób marzy o tym, aby zastąpić Pietruchę. Magazyn sugeruje, że o fuchę walczą Joanna Moro, Joasia Koroniewska i słynna blondynka  z reklamy, Basia Kurdej-Szatan. Którą z nich widzielibyście w tej roli?

 • "M jak miłość": Czy żona dowie się o zdradzie Budzyńskiego?

  ...(Joanna Koroniewska) wiedziała o tym wcześniej, ale nie chciała tymi rewelacjami martwić siostry... Nieoczekiwany rywal Dopiero w 910. odcinku Marta nareszcie mogła odetchnąć i przestać się martwić...

 • Co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach!

 • ​Miłość, porwanie i postrzał

  ...pojawi się w nowym sezonie w życiu przystojnego policjanta. Kapryśna gwiazda i ponętna Malina Na drodze Orlicza staną też piękna i kapryśna gwiazda filmowa Aleksandra Czoper (Joanna Koroniewska...

 • Ciąża Małgorzaty Mostowiak

  Scenarzyści "M jak miłość" po raz kolejny muszą interweniować w związku z ciążą jednej z aktorek serialu. Po Katarzynie Cichopek (Kinga Filarska) czas na Joannę Koroniewską (Małgosia Mostowiak).

 • Nowy wizerunek Koroniewskiej

  Blond fryzura, promienny uśmiech i dużo pozytywnej energii. Ten nowy wizerunek Joanny Koroniewskiej, która niedawno wróciła na plan "M jak miłość" , ujrzymy 9 marca w 730. odcinku serialu.

 • "M jak miłość": Dziecięcy profesjonaliści

  Są wśród nich niemowlaki i dorastająca młodzież. Dzieci spokojne oraz takie, które przez pięć minut nie potrafią usiedzieć w miejscu. Łączy je jedno - grają w najpopularniejszym serialu w Polsce - "M jak miłość"

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

Wideo na temat: koroniewska w julce
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Cygan

  Najnowszy film słynnego Martina Sulíka to wnikliwy, poruszający dramat z elementami surrealistycznego humoru. Film słowackiego reżysera, który on sam uważa za swój najbardziej osobisty, zadebiutował na zeszłorocznym festiwalu filmowym w Karlowych Warach, skąd wyjechał ze Specjalną Nagrodą Jury i trzema innymi wyróżnieniami. "Cygan" był też oficjalnym kandydatem Słowacji w walce o Oscara. Zdjęcia do filmu realizowane były w autentycznym środowisku słowackich Romów na wschodzie kraju, na planie...