• Informacje na temat:

  koroniewska wieczorek

Artykuły na temat: koroniewska wieczorek
 • Krystian Wieczorek odnalazł szczęście!

  Krystian Wieczorek (40 l.) może podziękować losowi. Niedawno do obsady serialu "M jak miłość", w którym gra Andrzeja, dołączyła piękna 23-letnia aktorka Maria Szafirska i... stało się. Cały świat zawirował, a przynajmniej w sercu Krystiana pojawiła się już wiosna. Koledzy z planu od razu zauważyli, że znów zaczął się uśmiechać! A gdy kilka dni temu pojawili się we dwoje na premierze filmu...

 • Koroniewska żegna się z "M jak miłość"

  Odejście Joanny Koroniewskiej z najpopularniejszego niezmiennie od 14 lat polskiego serialu stanie się faktem zaraz po wakacjach. Poznajcie kulisy pożegnania Małgosi Chodakowskiej z sagą rodu Mostowiaków!

 • Wieczorka ciągnie do zajętych kobiet

  Krystian Wieczorek (37 l.) nie ma szczęścia w miłości.

 • Młoda para i ta trzecia

  Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) staną wreszcie na ślubnym kobiercu!

 • Koroniewska i Foremniak bały się, że zginą

  ...w takich warunkach musi lądować... Ostatnio taka sytuacja miała miejsce podczas lotu z Warszawy do Szczecina - w samolocie startującym z Okęcia znajdowały się Joanna Koroniewska (34 l.) i Małgorzata(...) udział w przedstawieniu. Nie było im jednak łatwo uspokoić nerwy. Kinga Wieczorek 47/2012

 • Już nie wróci?

  Joanna Koroniewska żegna się z "M jak miłość". Jej bohaterka, najmłodsza córka Mostowiaków, Gosia, wyjedzie do USA z synem i... byłym mężem!

 • Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Mamy sensacyjną wiadomość dla fanów telenowel: oto Joanna Koroniewska, gwiazda "M jak miłość", pojawi się w "Julii" jako wielka miłość Janka (Krystian Wieczorek) sprzed lat!

 • Tak rodzi się gwiazda

  Ten przystojny aktor przeżywa właśnie swoje 5 minut. Kobiety uwielbiają Krystiana Wieczorka, a pracodawcy... dbają, by im nie uciekł.

 • Żmuda i Wieczorek jednak mają romans?!

  Wieczorek, uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, ma słabość do zajętych kobiet. Jego przyjaźń z Anną Czartoryską na planie "Domu nad rozlewiskiem" czy Joanną Koroniewską za kulisami "M jak miłość" wielokrotnie analizowana była na łamach kolorowych magazynów. Relacja z Martą, z którą gra w serialu TVN "Julia", jest podobno inna... Informator "Faktu" twierdzi, że para tak...

 • Ślub w "M jak miłość"!

  Już 16 stycznia zobaczymy ślub Marty i Andrzeja, bohaterów serialu "M jak miłość". Ceremonia będzie wyjątkowo piękna, ale szczęściu młodych zagrozi... Agnieszka. Czy wyjawi pannie młodej tajemnicę pewnej walentynkowej nocy?

Wideo na temat: koroniewska wieczorek
 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

Dyskusje na temat: koroniewska wieczorek
 • Re: "M jak miłość": Olga Frycz spaliła za sobą mosty?

  ma podpisany kontrakt z nimi a chcę wystąpić w innych produkcjach jest makabrycznie traktowany przez producenta pierwszy na swej skórze odczuł to K. Wieczorek gdy parę lat temu chciał zagrać w Julii potem M.Walach chciała się rozwijać i odeszła na chwilę bo produkcja ją błagała by wróciła gdy Koroniewska ich olala potem kolejna ofiarą została A.Sienkiewicz teraz przyszła kolej na Frycz

 • Re: Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Chyba was PO-jeep-AŁO z tą "sensacyjną" wiadomością. Wieczorek i Koroniewska wyłażą juz z każdej szpary... Przeżarli sie totalnie.

 • Re: Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Fajny serial! ;) Ciekawe w ktorym odcinku mniej wiecej pojawi sie Koroniewska w roli Patrycji?! Pewnie trzeba bedzie duzo czekac :( Wieczorek jest super,a ci którzy piszą że jest denny to sami tacy są i zawiść ich zżera, że ich nigdzie nie widać.

 • Re: Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Krystian Wieczorek jest świetny Julia też ciekawa już nie moge się doczekać kolejnych odcinków z Krystianem ; )

 • Re: Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Serial Julia to gniot dla niedorozwiniętych, tylko fotki z Krakowa warte są oglądania reszta dno, szkoda takiego aktora jak Wieczorek do takiej marnej produkcji !

 • Re: Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Serial "Julia" jest ogólnie denny, aktorzy z serialu "majka" nie potrafiący grać,są sztuczni i kiepscy...a Wieczorek ma minę wiecznie jakby miał za chwile zmedleć.

 • Re: Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Żmudą też ledwo zipie, a ona próbuje przeginać w stronę farsy, ale przynajmniej ma trochę życia w sobie. Wieczorek natomiast gra jak mumia z twarzą kota.

 • Re: Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Żmudą też ledwo zipie, a ona próbuje przeginać w stronę farsy, ale przynajmniej ma trochę życia w sobie. Wieczorek natomiast gra jak mumia z twarzą kota. Zgadzam się z tą opinią w 100%.

 • Re: Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Brzydka..i taka sztuczna...nie można słucha jej ani słuchac....no i po serialu... Zgadzam się z Tobą!! nienawidzę jej! rzygać mi się chce jak ją widzę! a Wieczorek niczego sobie;)

 • Re: Joanna Koroniewska w "Julii"!

  Wieczorek miał jedyną dobrą rolę w "Czasie honoru". Wyglądał nieziemsko w mundurze, a jego głos urzekł mnie do głębi. Jednak, gdy zaczął się pojawiać gdzie popadnie przejadł mi się tak po prostu. To tyle (ale głos ma nadal bardzo przystępny dla moich uszu). Pozdrawiam