• Informacje na temat:

  koroniewska zniknie z m jak milosc

Artykuły na temat: koroniewska zniknie z m jak milosc
 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska jest matką spełnioną, więc nie planuje kolejnego dziecka!

  Joanna Koroniewska, czyli nieodżałowana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość" i nadkomisarz Maja Olender ze "Śladu", kategorycznie zaprzecza plotkom, jakoby planowała trzecie dziecko. - Dziękuję, ja jestem już bardzo, bardzo spełniona jako matka - mówi.

 • "M jak miłość": Gwiazdy serialu zdradzają sekrety!

  W ostatnich dniach gwiazdy "M jak miłość" podzieliły się w mediach społecznościowych zdjęciami i informacjami dotyczącymi fabuły przyszłych odcinków serialu. Zobaczcie, jak potoczą się losy bohaterów!

 • "M jak miłość": Barbara poleci za ocean, by zobaczyć się z najmłodszą córką?

  ...- To nie jest dobry pomysł - stwierdzi Marysia (Małgorzata Pieńkowska), gdy dowie się, że Barbara (Teresa Lipowska) zamierza polecieć do Ameryki, by zobaczyć się z Małgosią (Joanna Koroniewska). - Muszę tam jechać - powie córce seniorka rodu Mostowiaków.

 • "M jak miłość": Szatan nie jest taki zły!

  Szatan - to nazwisko, które trudno zapomnieć! Dla artysty nadaje się więc idealnie... A Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z "M jak miłość", przyjęła je biorąc ślub z Rafałem Szatanem, wokalistą zespołu Rh+.

 • "M jak miłość": Michał umrze, a Małgosia przepadnie bez wieści!

  Michał (Paweł Okraska) pożegna się z życiem w szpitalu w Los Angeles, a Małgosia (Joanna Koroniewska) na wieść o tym zniknie bez śladu. Tomek (Andrzej Młynarczyk) zaś odkryje, że Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), amerykańska opiekunka Wojtusia (Felek Matecki), podszywa się pod jego byłą żonę i jest w Polsce!

 • “M jak miłość": Przypadkowy seks na otarcie łez

  Ledwo rozpadnie się małżeństwo Tomka (Andrzej Młynarczyk) z Małgosią (Joanna Koroniewska), Chodakowski wyląduje w łóżku z... Pauliną (Agnieszka Żulewska). Poznaj szczegóły!

 • Koroniewska została bez pracy?

  Joanna Koroniewska zniknęła ze scenariusza "M jak miłość" na czas ciąży i porodu. Teraz, gdy aktorka jest gotowa wrócić do pracy, okazuje się, że producentom wcale tak bardzo na tym nie zależy.

 • Ostałowska zarabia 45 tys. w "M jak miłość"

  Rodzina Mostowiaków, której losy stanowią główny wątek serialu "M jak miłość", coraz bardziej się kurczy. Z serialu rezygnują bowiem kolejni aktorzy. Najpierw Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak, potem Małgorzata Pieńkowska - serialowa Marysia. To pewne, że z "M jak miłość" zniknie także Joanna Koroniewska (Małgosia Mostowiak). A to nie koniec zmian w obsadzie. "Odejść chcą także...

 • "Klan": Spektakularne odejścia gwiazd, czyli nic tak nie ożywia serialu jak... nieboszczyk

  Na spektakularne zmiany zanosi się w najpopularniejszych polskich serialach. Z obsady "Klanu“ bezpowrotnie już zniknie Agnieszka Kotulanka, a z "M jak miłość" - Paweł Okraska. Ich bohaterowie zostaną uśmierceni! Jeszcze nie wiadomo, co stanie się z Marią Pyrką z "Barw szczęścia" w związku z decyzją Izy Kuny o odejściu z serialu.

 • Serial obyczajowy, 43 min, Polska 2003 Reżyseria: Roland Rowiński, Maciej Dejczer Scenariusz: Ilona Łepkowska Aktorzy: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski, Małgorzata Kożuchowska Maria spotyka się z doktorem Kotowiczem. Ma wiele fantastycznych...

Zdjęcia na temat: koroniewska zniknie z m jak milosc