• Informacje na temat:

  korwin piotrowska

Artykuły na temat: korwin piotrowska
 • Karolina Korwin Piotrowska odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu!

  Karolina Korwin Piotrowska (47 l.) odniosła się do fragmentu książki Kuby Wojewódzkiego, który poświęcił jej osobie.

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

 • Korwin Piotrowska osiwiała! "W wyniku dramatycznych wydarzeń"

  Karolina Korwin-Piotrowska (47 l.) poinformowała, że przestaje się farbować. Oczywiście, w swoim stylu, dorobiła do tego niezłą ideologię...

 • Telewizja Polska przygotowuje nowy program "Pies szuka domu". W show gwiazdy będą opiekować się psami zabranymi ze schroniska. "To misyjny format" - twierdzi osoba związana z projektem.

 • Oli Ciupie (26 l.), jak wielu innym gwiazdom, dostało się od znawczyni show-biznesu, Karoliny Korwin Piotrowskiej (46 l.). Celebrytka postanowiła skomentować sprawę.

 • Małgorzata Rozenek: Nietrafiony wybór?

  Małgorzata Rozenek była perfekcyjną panią domu, rozdawała mieszkania, a teraz sieje postrach wśród właścicieli hoteli. Wiele osób uważa jednak, że tym razem nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Glaca odpowiada Korwin-Piotrowskiej: Suck my fucking dick, Slut!

  Karolina Korwin-Piotrowska (47 l.) upubliczniła konflikt wokalisty Sweet Noise Piotra "Glacy" Mahomeda (48 l.) z byłą żoną dotyczący alimentów na 19-letnią córkę. Artysta postanowił odpowiedzieć dziennikarce w dość osobliwy sposób!

 • Doda: Film "Miasto 44" zrobił na mnie ogromne wrażenie

  Film "Miasto 44" powinni obejrzeć przede wszystkim młodzi ludzie - uważa Doda. Na wokalistce najnowsze dzieło Jana Komasy zrobiło ogromne wrażenie i zmieniło jej sposób patrzenia na świat. Doda przyznaje, że inaczej postrzega teraz powstańców i wszystkich ludzi, którzy brali udział w II wojnie światowej.

 • Rosati będzie walczyć o dobre imię! Szokujące słowa Korwin Piotrowskiej!

  ...także Karolina Korwin Piotrowska, bo przecież bez jej opinii by się nie obeszło. Była już pracownica TVN pochwaliła się, że na temat tej sprawy wie naprawdę dużo.  Karola przekonuje, że medialny(...)" - zdradza Korwin.  "Weronika ma prawo mówić o ważnych dla niej i innych kobiet w podobnej sytuacji sprawach, nawet jeśli wiąże się to z koniecznością ujawniania spraw z jej życia prywatnego" - przekonuje...

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

Zdjęcia na temat: korwin piotrowska
 • Korwin Piotrowska
 • Karolina Korwin-Piotrowska
 • Korwin-Piotrowska dostaje listy z pogróżkami.
Wideo na temat: korwin piotrowska
 • Karolina Korwin-Piotrowska dogryza Wendzikowskiej?

  Karolina Korwin-Piotrowska chciała ponownie poprowadzić program telewizyjny o tematyce filmowej. Zrezygnowała jednak z prób realizacji tego pomysłu, uznała bowiem, że w Polsce kinem zajmują się niemal wyłącznie osoby, które nie mają o nim pojęcia. Dziennikarka stwierdziła, że nie chce się ścigać z niekompetentnymi recenzentami i woli mówić o kinie po swojemu.

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

 • Karolina Korwin Piotrowska: Dereszowską oblano szambem!

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) ostro skrytykowała "Roast Kuby Wojewódzkiego". Jej zdaniem tego rodzaju programy nie powinny bazować na plotkach. Dziennikarce bardzo nie spodobało się zachowanie występujących mężczyzn, względem jednej z aktorek. "Bardzo współczuję Ani Dereszowskiej. Mam nadzieję, że zarobiła na tym roaście tyle pieniędzy, że może się teraz udać do dobrego terapeuty

Dyskusje na temat: korwin piotrowska
 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  może będzie druga cześć programu "Pożar w Burdelu" produkcji TVN ----- ale to był hit i poziom intelektualny! A w pierwszych rzędach elita: na widowni siedziały gwiazdy TVN, m.in. Piotr Kraśko, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Karolina Korwin-Piotrowska, Magda Mołek, Dawid Woliński i Michał Piróg - sami znawcy i celebryci!

 • Re: "Klan": Mija 20 lat od premiery sagi rodu Lubiczów

  Lubiczów napisała w książce "Ćwiartka raz" Karolina Korwin-Piotrowska. Jeśli napisała to Korwin Piotrowska to był to sarkazm :D

 • Re: Szok! "Inna" miłość nad rozlewiskiem!

  Cóż za powalająca znajomość osób o orientacji homoseksualnej. Widzę, że jesteś w temacie. Swoją drogą to nie wiedziałam, że pani Korwin-Piotrowska jest homo.

 • Re: Lily z “Jak poznałem Waszą matkę” ...

  Nie wiem, ale najwyrazniej osoba ktora robila to zestawienie to albo pani Karolina Korwin Piotrowska albo Jacykow albo jeszcze jakas inna gwiazdeczka ktorej sie wydaje ze ma gust!! Hahahah

 • Re: Kocha Łódź, wybrała Warszawę!

  Agnieszka jest wspaniała ! Jest świetną aktorką . Pozytywnie o niej wypowiedziała sie krytykaczka ;) Korwin-Piotrowska a wy sie po prostu nie znacie :) -wiele dobrego o niej uslyszycie i bedzie wam wstyd Pozdrawiam :)

 • Re: Gwiazdy oburzone plotką o śmierci Anny Przybylskiej!

  P.Annie zycze powrotu do zdrowia, ale ani Pazura, ani Wlodarczyk ani Korwin-Piotrowska nie sa gwiazdami, prosze by nie naduzywac tego miana dla byle jakich dziewuch, ktore nie sa ani aktorkami ani dziennikarkami.

 • Re: Kasia Cichopek walczy o Monidło!

  ja bardzo lubie ogladać KASIE na ekranie telewizoru,fajnie gra role KINGI w M JAK MIŁOŚĆ ,a jeszcze lepiej role w teatrze KAMIENICA,w sztuce TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA,ukłony w stronę P,KAMIŃSKIEGO,że dał KASI szansę pokazania się w innej roli,występ był udany,bo nawet recenzeci zamilkli i nie krytykowali,za to przed premierą KASI dali upust emocji,a szczególnie KORWIN PIOTROWSKA