• Informacje na temat:

  korwin piotrowska matka

Artykuły na temat: korwin piotrowska matka
 • Korwin Piotrowska opowiada Wellman o swojej chorobie, śmierci matki i utraconej miłości!

  Karolina Korwin Piotrowska (47 l.) udzieliła "szczerego" wywiadu Dorocie Wellman. Opowiedziała w nim m.in. o swojej chorobie, chorobie matki, pożarze mieszkania i rozstaniu z ukochanym...

 • Korwin Piotrowska: Aspołeczna psychopatka

  W swojej debiutanckiej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu" Karolina Korwin Piotrowska bezkompromisowo opisuje czołowych polskich celebrytów. We wstępie autorka opowiedziała także o samej sobie. Wspomina m.in., że jako dziecko wylądowała u psychologa.

 • Glaca odpowiada Korwin-Piotrowskiej: Suck my fucking dick, Slut!

  Karolina Korwin-Piotrowska (47 l.) upubliczniła konflikt wokalisty Sweet Noise Piotra "Glacy" Mahomeda (48 l.) z byłą żoną dotyczący alimentów na 19-letnią córkę. Artysta postanowił odpowiedzieć dziennikarce w dość osobliwy sposób!

 • Modelki na start! Hit jesieni?

  Już dziś, 8 września, o godz. 21.30 w telewizji TVN startuje "najbardziej oczekiwana premiera telewizyjna tej jesieni"! W pierwszym odcinku nowego programu rozrywkowego "Top Model. Zostań modelką" jury wybierze najpiękniejsze i najbardziej intrygujące dziewczyny spośród tych, które pojawiły się na castingu w Sopocie oraz w Warszawie.

 • Kolejna wojna! Matka Oli Kisio odpowiada Korwin-Piotrowskiej!

  Karolina Korwin-Piotrowska (43 l.) publicznie współczuje Oli Kisio matki - Izabelli Kisio-Skorupy. Ta nie pozostaje dłużna dziennikarce...

 • Talk-show Kwaśniewskich w TVN Style

  Wśród nowości w jesiennej ramówce TVN Style znalazł się m.in. program prowadzony przez Jolantę i Aleksandrę Kwaśniewską.

 • Karolina Korwin-Piotrowska i milionerka bezlitosne dla byłej Szyca!

  Korwin-Piotrowska przyznając rację matce dzieci Karolaka! "Chęć zarabiana jest silniejsza niż zdrowy rozsądek. Oby chociaż były zdrowe i oby ich rodzice wiedzieli, że one na pewno kiedyś się dowiedzą, że niemal od początku służyły także do zarabiana pieniędzy. Smutne" - napisała Karolina. Okazji do wyśmiania byłej Szyca nie przepuściła także milionerka i matka pięciorga (szóste w drodze) dzieci...

 • Odkryła sekret znanej aktorki

  Doskonale wiemy, że Frania Maj (Agnieszka Dygant) ma bzika na punkcie gwiazd. Wśród nich jest sławna aktorka Ewelina Lang (Ewa Kasprzyk), która ma zagrać w najnowszym filmie Maksa. Kiedy ta wiadomość dociera do najlepiej zorientowanej w świecie show-biznesu Niani, postanawia ona zrobić wszystko, by poznać aktorkę.

 • Korwin-Piotrowska ostro atakuje Fibaka!

  ...sprawa wywołała także spore zainteresowanie wśród rodzimych celebrytów. Jedną z pierwszych osób, która zabrała głos była oczywiście Karolina Korwin-Piotrowska. W swoim felietonie w portalu natemat.pl(...) 'karierze' zagranicznej. Uderzające jest co innego - zapis rozmowy Sylwestra Latkowskiego z Fibakiem. (...) to, co mówi w nim znany tenisista poraża. (...) Medialna Matka Teresa w skórze znanego...

 • Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

  "Słodka rywalizacja" pod okiem Agnieszki Pilaszewskiej, Paulina Krupińska zaprosi widzów do "Kliniki urody" oraz Jarosław Kuźniar, który zboczy z turystycznych szlaków Rio - to niektóre z nowości TVN Style. Oprócz popularnych programów stacja proponuje ciekawe dokumenty.

Wideo na temat: korwin piotrowska matka