• Informacje na temat:

  korwin wendzikowska

Artykuły na temat: korwin wendzikowska
 • Anna Wendzikowska o Korwin-Piotrowskiej: Tłuste dupsko, wstrętne babsko

  Karolina Korwin-Piotrowska (42 l.), podsumowując ubiegły rok w show-biznesie, w kategorii "Żenada Roku" wyróżniła Annę Wendzikowską (32 l.) za publiczne opłakiwanie tragicznie zmarłego Paula Walkera. Kapryśna dziennikarka "Dzień dobry TVN" poczuła się urażona i dotknięta.

 • Karolina Korwin-Piotrowska (45 l.), która od lat zajmuje się tematyką plotkarską w telewizji, chciała ponownie poprowadzić program filmowy. Zrezygnowała jednak z prób realizacji tego pomysłu. Uznała bowiem, że w Polsce kinem zajmują się niemal wyłącznie osoby, które nie mają o nim pojęcia, a ona nie chce ścigać się z niekompetencją.

 • Omenaa Mensah apeluje: Przyjmujmy uchodźców. Nie zapominajmy, jak było u nas źle!

  ...jednak podzielają zdanie pogodynki. Anna Wendzikowska, "ekspertka" od Grotowskiego, uważa, że ludzie uciekający przed wojną to "butni, nieźle ubrani młodzi mężczyźni". Na swoim Facebooku w niewybrednych słowach skomentowała kilka dni temu wideo krążące w sieci, na którym wzburzeni uchodźcy kopią butelki. Falę oburzenia wywołał również Janusz Korwin-Mikke, który podczas przemówienia w Parlamencie...

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...jego dóbr osobistych, przekonując, że nie ma nic wspólnego z oskarżeniami pisma. Chodzi o molestowanie seksualne i mobbing! Internauci z kolei żądają od Karoliny Korwin-Piotrowskiej, by odeszła ze(...) 'niedopuszczalne i nieetyczne'" - napisał jeden z czytelników. "Dziennikarka" nabrała wody w usta! Anna Wendzikowska, przeprowadzając wywiad z Sigourney Weaver, wyszła na kompletną ignorantkę...

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

  "Słodka rywalizacja" pod okiem Agnieszki Pilaszewskiej, Paulina Krupińska zaprosi widzów do "Kliniki urody" oraz Jarosław Kuźniar, który zboczy z turystycznych szlaków Rio - to niektóre z nowości TVN Style. Oprócz popularnych programów stacja proponuje ciekawe dokumenty.

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

Zdjęcia na temat: korwin wendzikowska
 • Korwin-Piotrowska w tej fryzurze: porażka czy zmiana na lepsze?
 • Korwin-Piotrowska w tej fryzurze: porażka czy zmiana na lepsze?
Wideo na temat: korwin wendzikowska
 • Anna Wendzikowska: Decyzja o porodzie przez cesarskie cięcie to nie fanaberia

  Anna Wendzikowska twierdzi, że decyzję o urodzeniu dziecka przez cesarskie cięcie podjęła świadomie, znając swoje możliwości i stopień odporności na ból. Przyznaje również, że nie zwraca uwagi na krytyczne komentarze na temat jej wypowiedzi w programie "Dzień Dobry TVN". A te posypały się lawinowo. W programie "Dzień Dobry TVN" Wendzikowska powiedziała, że boi się bólu związanego z porodem