• Informacje na temat:

  korzeniowski

Artykuły na temat: korzeniowski
 • Robert Korzeniowski będzie płacił 10 tys. złotych alimentów?

  Żona Roberta Korzeniowskiego (50 l.) złożyła w sądzie pozew o ustalenie alimentów na ich 7-letniego synka Efiksa.

 • Abel Korzeniowski o muzyce do "Ziarno prawdy"

  Nowy film Borysa Lankosza "Ziarno prawdy", od momentu wejścia na ekrany polskich kin 30 stycznia, obejrzało już 200 tysięcy widzów. Jednym z elementów, które złożyły się na sukces ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego, jest muzyka, skomponowana przez, mieszkającego i pracującego w Hollywood, Abla Korzeniowskiego.

 • Robert Korzeniowski walczy z żoną! Odciął jej prąd!

  Pod koniec czerwca 2018 roku Robert Korzeniowski (50 l.) został przyłapany na czułościach z inną kobietą, niż jego żona. Oczywistym było to, że sportowca czeka rozwód, ale nikt się nie spodziewał takiej wojny między małżonkami.

 • Wyjątkowy pokaz "Metropolis" w Krakowie

  To będzie wielkie wydarzenie nie tylko dla miłośników niemego kina. 19 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków zaprezentowany zostanie film "Metropolis" Fritza Langa z 1927 roku, z muzyką skomponowaną przez Abla Korzeniowskiego.

 • Robert Korzeniowski zapłaci byłej żonie wysokie alimenty! To fortuna!

  Robert Korzeniowski (50 l.) znany jest nie tylko ze swoich osiągnięć sportowych, ale także ze swojego bujnego życia miłosnego. Trwa właśnie sprawa rozwodowa chodziarza i już wiadomo, ile wyniosą go alimenty na rzecz syna. Kwota zwala z nóg.

 • "Metropolis" w Krakowie: Tego nie można przegapić!

  "Metropolis" z 1927 roku, w reżyserii Fritza Langa, to arcydzieło zaliczane do klasyki kina niemego. Już w czwartek, 19 marca, w Centrum Kongresowym ICE Kraków będzie można obejrzeć tę niezwykłą produkcję z muzyką skomponowaną przez Abla Korzeniowskiego i wykonywaną na żywo!

 • Robert Korzeniowski już po rozwodzie! Tak wyglądała ostatnia rozprawa!

  Robert Korzeniowski (50 l.) własnie rozwiódł się z Magdaleną, którą latem 208 roku zostawił dla nowej miłości. Wszystko wskazywało na to, że sprawa rozwodowa będzie ciągnęła się miesiącami, a małżonkowie przygotowują się do solidnej walki. Jednak wszystko potoczyło się zupełnie inaczej.

 • Serial "Dom grozy" w listopadzie na antenie HBO

  W poniedziałek, 10 listopada w HBO odbędzie się premiera serialu" Dom grozy" (Penny Dreadful), którego twórcą jest nominowany do Oscara John Logan. Bohaterami opowieści osadzonej w najciemniejszych zaułkach wiktoriańskiego Londynu są kultowe postaci światowej literatury grozy.

 • Robert Korzeniowski rozwodzi się? Przyłapali go na czułościach z młodszą

  Robert Korzeniowski (49 l.) przyłapany został na czułościach z piękną brunetką. Co na to żona sportowca?

 • Screen and Sound Fest. Let's See The Music 2014: Nagrody rozdane

  W sobotę, 25 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu.

Zdjęcia na temat: korzeniowski
 • Robert Korzeniowski z partnerką
Wideo na temat: korzeniowski
Dyskusje na temat: korzeniowski
 • Re: To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  Oczywiście i to od paru lat. Za PO TVP to była tragedia

 • Re: "Nad Niemnem": Na zawsze zostali Justyną i Janem

  Ale literaturoznawca się znalazł! Czytałem Prousta jakę homo! Korzeniowski i Przybyszewski już pochowani w bibliotekach! Kto ich teraz czyta? Nawet z lektur szkolnych wykreśleni już są!

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Kurski: Największą oglądalność w Sylwestra, Liga Mistrzów, mecze naszych w Pucharach, Reprezentacja, Mistrzostwa Świata. Za PO Braun "Nasze matki, nasi ojcowie" oraz Korzeniowski konkurs konia wierzchowego.

 • Re: "Ranczo": Ilona Ostrowska odchodzi z serialu?!

  „I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał. nie popchną Bronka – taki to ciężar. I choć popychać będzie Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka. I choćby ekipa cała. Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką A Penderecki wspólnie z Rubikiem By napisali

 • Re: "Ranczo": Ilona Ostrowska odchodzi z serialu?!

  "I choćby przyszło stu karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał. nie popchną Bronka - taki to ciężar. I choć popychać będzie Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka. I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała. Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką

 • Re: Monika Jarosińska wyszła za mąż!

  To w końcu wyszła za dwóch ? Jeden Korzeniowski drugi Korzeniewski.

 • Monika Jarosińska wyszła za mąż!

  to robert korzeniowski zrobil sobie operacje plastyczna .? co sie to wyprawia szok!!!!

 • Re: Cud w Grabinie! Tomek wstanie z wózka!

  Czy to ten Franciszek Korzeniowski? To teraz synek zarabia na nową rodzinkę?

 • Re: Cud w Grabinie! Tomek wstanie z wózka!

  Czy to ten Franciszek Korzeniowski? To teraz synek zarabia na nową rodzinkę? serialowy Franciszek nazywa się Korzeniewski.

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  niech nie wraca i nie robi wstydu w naszym katolickim kraju panna z dzieckiem ,która chciałaby być gwiazdą a jest tylko upadła kobietą a inne, polskie upadłe gwiazdy cię nie przerażają? Wymienię np. Dereszowska i Grabowski, Patrycja Markowska z kochankiem żonatym, Kasprzykowski i Arciuch (do dziś ta ostatnia bez rozwodu), Korzeniowski z synem i konkubiną, itd. Wymieniać dalej?