• Informacje na temat:

  korzenna

Artykuły na temat: korzenna
 • "Holizm" jest jak pudełko smacznych czekoladek. Odnajdzie się przy nim zarówno słuchacz, który pamięta starsze czasy, jak i osoba dopiero zaczynająca przygodę z rapem.

 • "Destrukcja na granicy obłędu"

  Powroty na muzyczną scenę, po latach niebytu, oraz po błądzeniu w innej niż "korzenna" stylistyce, także i w naszym kraju nie są już rzadkością. Generalnie nie będę robił wywodów na temat jakości tych powrotów, niemniej jednak wskazać trzeba, iż najbardziej pozytywnym aspektem ww. zjawiska jest fakt, iż niektóre z ponownie narodzonych grup nagrały najlepsze krążki w swej dotychczasowej karierze!

 • Kapela ze Wsi Warszawa i Mercedes Peón nagrywają płytę (teledysk "Fly my voice!")

  Do sieci trafił teledysk "Fly my voice!" zapowiadający wspólny album Kapeli ze Wsi Warszawa z legendą hiszpańskiej sceny world music, multiinstrumentalistką i śpiewaczką z Galicji Mercedes Peón.

 • Kto wygra "Must Be The Music 7"?

  Tradycyjnie przed finałem "Must Be The Music" bawimy się w typowanie, kto wygra w muzycznym show Polsatu.

 • Przystanek Woodstock 2014: 10 koncertów, które warto zobaczyć

  Przed jubileuszowym, XX Przystankiem Woodstock (31 lipca - 2 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą) przygotowaliśmy listę 10 koncertów, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

 • Kolejne gwiazdy Open'era!

  Piosenkarka Duffy i grupy The Ting Tings oraz Buraka Som Sistema to kolejni wykonawcy, którzy wystąpią na tegorocznej edycji gdyńskiego festiwalu.

 • "Dostaliśmy nowe życie"

  Wojciech Hoffmann, gitarzysta heavymetalowej legendy Turbo, przyznaje, że po odejściu wokalisty Grzegorza Kupczyka chciał zakończyć działalność zespołu. Ostatecznie podjął decyzję, że warto ciągnąć ten wózek dalej, czego efektem jest wydana pod koniec 2009 roku płyta "Strażnik światła".

Wideo na temat: korzenna
 • Ewa Wachowicz: Nie tyję, bo przestrzegam najstarszej zasady żywienia. Jakiej?

  Prezenterka wyjaśnia, że bardzo pilnuje tego, co je, i nie chodzi tu o liczenie kalorii, ale o jakość jedzenia. Chętnie włącza więc do swojego menu warzywa, przyprawy korzenne i zdrowe przekąski. Podstawą jednak jest regularność posiłków. Jej zdaniem największe spustoszenia w organizmie są spowodowane restrykcyjnymi dietami, stresem i chemicznymi dodatkami do żywności. – Nie ulegam modom na jakiekolwiek diety, natomiast staram się po prostu jeść mądrze. Przestrzegam najprostszych,...