• Informacje na temat:

  kości twarzy

Artykuły na temat: kości twarzy
 • Kości

  W kontenerze na śmieci znaleziono rozczłonkowane zwłoki kobiety, a przy nich pocięte 20 tysięcy dolarów. Angeli udaje się zrekonstruować twarzy ofiary....

 • "Rogi" : Detektyw diabła

  Ig (Daniel Radcliffe) budzi się pewnego ranka z rogami na czole. Ig ma rogi, ponieważ ludzie mają go za diabła - ktoś zamordował jego dziewczynę Merrin (Juno Temple), prawdziwego anioła, maskotkę całego miasta, i to właśnie on jest głównym podejrzanym. Dla Iga rogi są przekleństwem, ale też błogosławieństwem, bo dzięki nim zarówno najbliżsi, jak i obcy wyjawiają mu swoje grzechy.

 • Kości

  .... A koroner popełnił fatalną pomyłkę. Angeli na szczęście udaje się dokonać komputerowej rekonstrukcji wyglądu twarzy ofiary. Todd Mirga rozpoznaje zmarłego - to Daniel Barr, jego osobisty konsjerż...

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  W 2016 roku do kin trafi wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki - Marii Skłodowskiej-Curie. "Maria Curie" to historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową. A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków - miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat.

 • Kości

  ..., w Jeffersonian Institute pojawia się medium Avalon Harmonia (Cyndi Lauper), która twierdzi, że ktoś ją wezwał. Angela skanuje czaszkę, by sporządzić rekonstrukcję twarzy. Tylko ona wierzy w siły(...) wydaje się, że zarówno rodzina, jak i przyjaciele nie mieli nic wspólnego z jego śmiercią. Brennan i Hodgins wracają do badań i analizują dziwne przebarwienia na kościach ofiary.

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Kości

  ...z Jamajki potwierdza, że podrzucił ciało na farmę, ale nie zabił tego człowieka. Angela dokonuje komputerowej rekonstrukcji wyglądu twarzy denata. Ofiarą okazuje się mistrz gry w szachy Albert Magnuson...

 • Kasia Stankiewicz w nowej odsłonie (płyta "Lucy And The Loop")

  Ostatecznie we wrześniu tego roku premierę będzie miała anglojęzyczna płyta Kasi Stankiewicz, byłej wokalistki Varius Manx. "Lucy And The Loop" sama autorka zapowiada jako "multidyscyplinarny projekt".

 • Kości

  Podczas nocnego pościgu w parku Great Falls za zbiegłym więźniem funkcjonariusze natrafiają na zwłoki ukryte wewnątrz pnia starego drzewa. Angela z pomocą najnowocześniejszego sprzętu rekonstruuje wygląd twarzy ofiary i ustala tożsamość denatki. Zmarła to Abby Briggs, której siostra zgłosiła zaginięcie przed czterema miesiącami. Jack Hodgins ustala z kolei prawdziwe miejsce zbrodni. Camille...

 • Sukienka sprzedana za 4,6 mln dolarów!

  Plisowana sukienka koloru kości słoniowej , w której Marylin Monroe wystąpiła w słynnej scenie w filmie "Słomiany wdowiec" (The Seven Year Itch) , w reżyserii Billy'ego Wildera, została sprzedana na aukcji w Beverly Hills za 4,6 mln dolarów.

Zdjęcia na temat: kości twarzy
Wideo na temat: kości twarzy
 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

 • Z krwi i kości

  ALI (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim dzieckiem. SAM (Armand Verdure) jest jego synem, ale ledwo się znają. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u swojej siostry ANNY (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam wszystko nabiera jaśniejszych barw. Ali dostaje pracę ochroniarza w nocnym klubie. Podczas jednej z awantur w klubie pomaga STEPHANIE (Marion Cotillard). Piękna i pełna rezerwy, Stéphanie wydaje się być...

Dyskusje na temat: kości twarzy
 • Re: "Na Wspólnej": Ola targnie się na swoje życie!

  widać że Marta Wierzbicka miała kiedyś w rodzinei kogoś z niemiec (lub skandynawi) rysy twarzy typowo germańskie , szczególnie kości policzkowe :-)

 • Re: "Wspaniałe stulecie: Kösem": Ona poradziła sobie lepiej niż Hürrem!

  "sympatyczny" fragmencik :"Na ulicy wił się z bólu zakuty w łańcuchy nagi niewolnik z piętnem na twarzy, jęcząc, w kółko powtarzał parę słów w Olesi rodzinnym języku: "O mój Boże! O Panie!" Miał połamane kości rąk i nóg, ich części wystawały przez rozdartą skórę. Właśnie szczuli go wielkimi, specjalnie głodzonymi psami, by dokończyły dzieła, rwąc nieszczęśnika na strzępy... Obok czuwała straż, by

 • Re: Odkąd nie ma nadwagi, wybiera...

  właśnie ,że wygląda lepiej.. nie mam nic do kobiet przy kości są również subtelne i seksowne,ale u Pan Guzik zdecydowanie do twarzy z taką sylwetką i wyszczuplona buzią, wygląda lepiej :)

 • Hunter Tylo (Dr Taylor Forrester)

  To była piękna kobieta -ale po ostatnich operacjach plastycznych -na twarzy nie ma zmarszczek-ale ma usta mumi ,wystające kości policzkowe i naciągnięte oczy-przesadziła (starsza pani)