• Informacje na temat:

  kościkiewicz rodzina

Artykuły na temat: kościkiewicz rodzina
 • Andrzej Krzywy ma żal do Marka Kościkiewicza: Pilnowałem mu dzieci, a on się ode mnie odwrócił

  W tym roku De Mono świętuje 30-lecie, a przecież grają dwa zespoły o takiej nazwie. Andrzej Krzywy: - Zgadza się. Marek Kościkiewicz chciał, byśmy we dwóch stworzyli nowe De Mono, a gdy się nie(...) Beatę. Zamieszkaliśmy w jej kawalerce na Saskiej Kępie, chociaż ślub wzięliśmy dopiero po narodzinach Oli. Nie chcieliśmy, by kiedyś córka miała nieprzyjemności w szkole. Po rozwodzie straciłeś...

 • Marek Kościkiewicz: Muzyka i rodzina

  - Muzyka, to oprócz rodziny, najważniejsza rzecz w moim życiu - deklaruje Marek Kościkiewicz w rozmowie z INTERIA.PL. Były lider grupy De Mono wydał właśnie drugą w karierze solową płytę, zatytułowaną "Moment". Promuje ją utwór "Zielona".

 • Marek Kościkiewicz będzie tatą

  Marek Kościkiewicz, były lider grupy De Mono, w lutym 2005 roku zostanie ojcem. Jego żona Agata najprawdopodobniej urodzi syna.

 • De Mono kontra Mono

  Konflikt pomiędzy obecnymi a byłymi muzykami grupy De Mono przeniesie się na wokandę - do sądu trafił pozew przeciwko Markowi Kościkiewiczowi, współzałożycielowi i głównemu kompozytorowi zespołu do 1996 roku.

 • Dzielić radość z innymi. Gwiazdy pomagają świątecznie

  Na naszych stronach możecie posłuchać teledyskowej wersji piosenki świątecznej "Naucz się kochać", w nagraniu której wzięła udział plejada wokalistów, aktorów i telewizyjnych celebrytów. Całkowity dochód ze sprzedaży utworu trafi do fundacji "Mimo wszystko" Anny Dymnej.

 • "Jesteśmy koneserami kobiecych ciał"

  ", która towarzyszyła popularnemu programowi telewizyjnemu "Big Brother", a przede wszystkim zagrali sporo koncertów. Ponadto Piotr Kubiaczyk i Marek Kościkiewicz występowali w piłkarskiej reprezentacji artystów polskich. Z okazji premiery albumu "DeLuxe", o jego powstawaniu, fascynacji kobietami i kryzysie polskiego przemysłu muzycznego, z Markiem Kościkiewiczem rozmawiał Konrad Sikora.

 • "Najważniejsza rzecz w życiu"

  Marek Kościkiewicz to muzyczny "mózg" grupy De Mono, odpowiedzialny za skomponowanie większości jej przebojów. W swym zawodowym życiorysie ma pracę w charakterze szefa wytwórni płytowej Zic Zac, był(...) zdrowotnych i przyszłości De Mono, Marek Kościkiewicz opowiedział w rozmowie z Krzysztofem Czają.

 • "Nagrałem dobrą płytę"

  28-letni Ferid Lakhdar ma mieszane korzenie algierskie, francuskie i polskie. Na stałe nad Wisłę przyjechał w wieku 7 lat. Ma za sobą występy w musicalu "Fame", a także z zespołami Hi Street i Ocean Front. Za tą drugą formacją stał Marek Kościkiewicz, znany z De Mono. Pod koniec listopada 2004 roku ukazała się debiutancka solowa płyta Ferida, zatytułowana "Realnie". Z tej okazji parę pytań

 • Odszedł zbyt wcześnie

  Gdyby żył, 8 września świętowałby z rodziną i przyjaciółmi swoje 53. urodziny. Choć Maciej Kozłowski odszedł od nas zdecydowanie przedwcześnie, najbliżsi pamiętali o rocznicy jego urodzin.

 • Dzieci z brzuszka i z serduszka

  - Tłumaczę swoim maluchom, że jedne dzieci pochodzą z brzuszka mamy, a inne z serduszka. Trzeba kochać wszystkie, bez różnicy - zwierzyła się niegdyś Nicole Kidman. Hollywoodzka aktorka zasłynęła swego czasu adopcją dwójki dzieci. Dziś wśród gwiazd to powszechna praktyka.

Wideo na temat: kościkiewicz rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.