• Informacje na temat:

  kościkiewicz w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: kościkiewicz w tańcu z gwiazdami
 • "Taniec z gwiazdami" - oficjalna lista uczestników

  ...rozmowę z Radosławem Majdanem: Zygmunt Chajzer w "Tańcu z gwiazdami" chce udoskonalić swe dotychczasowe umiejętności. "Bardzo często tańczymy z żoną, ale nie ma to wiele wspólnego z profesjonalnym(...)Już szóstego września na parkiecie zatańczą: Otylia Jędrzejczak, Marcin Urbaś, Radosław Majdan, Piotr Zelt, Grażyna Wolszak, Weronika Rosati, Marek Kościkiewicz, Zygmunt Chajzer, Michał Kwiatkowski...

 • Krzywy obraził Kościkiewicza

  Andrzej Krzywy i Marek Kościkiewicz - byli koledzy z zespołu - od jakiegoś czasu nie przepadają ze sobą. Lider De Mono nie odmówił sobie rzucenia publicznie złośliwostki pod adresem Kościkiewicza w związku z występem tego drugiego w "Tańcu z gwiazdami".

 • Chajzer w "Tańcu z gwiazdami"

  We wrześniu ruszy jubileuszowa edycja "Tańca z gwiazdami". I tym razem producenci postanowili sięgnąć po gwiazdy kojarzone z konkurencją.

 • Mężczyzna powinien umieć tańczyć

  Marek Kościkiewicz, kompozytor, wokalista i autor tekstów, na dobre zakochał się w tańcu. Muzyk był uczestnikiem 10. edycji "Tańca z gwiazdami" i mimo że szybko pożegnał się z parkietem wcale się do tańca nie zraził.

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

 • Mucha zatańczy z Maserakiem!

  Anna Mucha w duecie z Rafałem Maserakiem - to najgorętsza konfiguracja 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Dziś poznaliśmy wszystkie pary tanecznego show TVN-u.

 • "Temat tatusia już się wyczerpuje"

  Natalia Lesz opowiada nam o problemach z zaciąganiem, o przyjaźni z Martą Żmudą-Trzebiatowską, a także o drugiej płycie, którą zapowiada singel "Coś za coś" .

 • "Nadzieja i zabawa"

  Płytą "Dlatego walcz"(premiera 7 grudnia 2007 roku) debiutuje wokalistka występująca pod pseudonimem Margo. Nie są to jednak jej pierwsze kroki w muzyce - wcześniej jako Gosia Da Luxe występowała z zespołem Da Luxe, dorobiła się też sporego przeboju "Hypnotyzing Me" z Warrenem G. W rozmowie z Emilią Chmielińską Margo opowiedziała o swoim nowym pseudonimie, różnicy w pisaniu tekstów po polsku i angielsku, walce o uczucie i swojej tanecznej pasji.