• Informacje na temat:

  kosik

Artykuły na temat: kosik
 • Lidia Kopania pożarła się na Facebooku z prezenterką

  ..."Twarz bielizny" Lidka Kopania (37 l.) na Facebooku wdała się w pyskówkę z prezenterką Małgorzatą Kosik. Panie poróżniły się o... występy w bieliźnie.

 • Wreszcie dobry film dla młodego widza?

  Film dla młodego widza "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa", według powieści Rafała Kosika, trafi do kin 28 września. Od czasów Bahdaja i Nienackiego nie było tak dobrych książek dla młodzieży - tak prozę Kosika ocenił reżyser Wiktor Skrzynecki.

 • Jak się bawi dawna gwiazda salonów?

  ...37-letnia Małgorzata Kosik , do niedawna stała bywalczyni warszawskich salonów, teraz zaczęła brylować po całej Polsce. I to niekoniecznie po największych metropoliach.

 • Bodo Kox wyreżyseruje kolejny film cyklu "Felix, Net i Nika"

  Trwają wstępne przygotowania do kolejnego, drugiego już filmu opartego na prozie Rafała Kosika, autora przebojowego cyklu dla młodzieży "Felix, Net i Nika". Tym razem filmowcy wezmą na warsztat tom "Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka".

 • Szukała męża przez internet

  ..."Wróżka powiedziała mi kiedyś, że będę z przystojnym, wysokim brunetem z ciemnymi oczami. Nie chciałam więc bujać się z niebieskookimi blondynami, robiłam selekcję i spotykałam się z samymi brunetami" - zwierza się gwiazdka Małgorzata Kosik , która już niedługo zostanie mamą.

 • Pazura w roli... sztucznej inteligencji!

  Już od 28 września młodzi widzowie będą mogli oglądać na ekranach film "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" w reż. Wiktora Skrzyneckiego, zrealizowany według bestsellerowej książki Rafała Kosika pod tym samym tytułem. Dość szczególną i bardzo ważną rolę Manfreda, programu sztucznej inteligencji, "gra" w nim Cezary Pazura.

 • "Na dobre i na złe": Falkowicz bohaterem

  Sprawa dotyczy brata jednej z koleżanek małej. Chłopak miał wypadek w trakcie którego doszło między innymi do poważnych uszkodzeń nogi. Zespół lekarski profesora Kosika sugeruje matce pacjenta, by(...) dość szybko zaczyna kierować zabiegiem. Oczywiście profesor Kosik jest całą sytuacją mocno rozdrażniony. Tym bardziej, że wychodzi na jaw, iż chłopak już wcześniej był przez niego operowany...

 • Niezwykła podróż w czasie

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" pojawi się w kinach w 2012 roku. W głównych rolach zobaczymy: Macieja Stolarczyka, Klaudię Łepkowską i Kamila Kliera.

 • Praca to nie wszystko

  Ola powierza ojcu opiekę nad córką, nieświadoma, że senior znów sięga po alkohol i stanowi dla Frani zagrożenie. Wiktoria wraca z Luksemburga i odkrywa, że Adam chce odejść z pracy. Doktor Krajewski trenuje razem ze Szczepanem sporty walki i poznaje w klubie atrakcyjną, pewną siebie Anetę. Falkowicz pomaga koledze Matyldy, który został ranny w wypadku. Lekarz chłopaka _ profesor Kosik _ chce mu...

 • Wielkie cyfrowe show!

  Trwają zdjęcia do ekranizacji bestsellerowej powieści Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa". Premiera filmu przewidywana jest na jesień 2011 roku.

Zdjęcia na temat: kosik
 • Mandaryna
Dyskusje na temat: kosik