• Informacje na temat:

  kosmetyki zabiegi

Artykuły na temat: kosmetyki zabiegi
 • PRP-like–kosmetyki Gwiazd!

  ...macierzystych i tym samym umożliwia im efektywny podział. Dwa kroki - zabieg i dermokosmetyki z efektem PRP - like Efekty kuracji najlepsze są gdy działamy dwutorowo. Łącząc zabiegi w gabinetach(...) zahamowania procesów starzenia się skóry wykorzystuje osocze bogatopływkowe. Zabiegi z jego zastosowaniem ( powszechnie zwane "wampirzym liftingiem") są teraz prawdziwym "hitem" w klinikach estetycznych. To...

 • Recenzja Piotr Bukartyk "Kup sobie psa": Jak mądry gada, to zawsze warto posłuchać

  Pies Bukartyka lubi ponoć słuchać, jak Bukartyk mu gra. Ja też lubię.

 • Jessica Simpson wydaje rocznie milion dolarów na zabiegi pielęgnacyjne!

  Jessica Simpson (34 l.) nie szczędzi pieniędzy na dbanie o swoje ciało. Rocznie wydaje na zabiegi i kosmetyki fortunę!

 • Ma słabość do torebek i... kosmetyków

  Maja Ostaszewska (seriale "Przepis na życie", "Na dobre i na złe", "Czas honoru") nie należy do kobiet ślepo podążających za modą. - To, jak się ubieramy, jest jednym ze sposobów wyrażania siebie - mówi.

 • Odeta Moro o zabiegach medycyny estetycznej: Chcę godnie się zestarzeć!

  Odeta Moro (37 l.) pytana, czy jest częstą klientką gabinetów medycyny estetycznej, podkreśla, że nie. O swój wygląd dba, "zamykając się w łazience na klucz" i stosując naturalne kosmetyki. Za piękny wygląd odpowiadają także jej świetne geny.

 • Jamie Lee Curtis: Nie dla chirurgii plastycznej!

  Jamie Lee Curtis (47 l., "Zakręcony piątek" ) zdecydowała, że nie pójdzie już więcej na łatwiznę i nie skorzysta z możliwości współczesnej chirurgii plastycznej. Aktorka przyznała, że obecnie stosuje własną, domową metodę, która pozwala jej wyglądać i czuć się dobrze.

 • Małgorzata Socha o poprawianiu urody: Nie mam aż tyle czasu na zabiegi!

  ...rękami, tylko dbam o siebie, bo, jak każda kobieta, lubię dobrze wyglądać. A że jestem osobą energiczną i młodą mamą, która nie ma aż tyle czasu na zabiegi pielęgnacyjne, szukam tylko kosmetyków, które...

 • Wojciechowska: Inna niż większość kobiet

  Czy na krańcu świata myśli się o przypudrowaniu nosa i zaakcentowaniu ust błyszczykiem? Osobą, która zna odpowiedź na to pytanie jest Martyna Wojciechowska, podróżniczka i dziennikarka, która na kobiecość spogląda z perspektywy różnych długości i szerokości geograficznych.

 • Ma słabość do torebek i... kosmetyków

  Maja Ostaszewska, czyli Beata Darmięta z "Przepisu na życie", nie należy do kobiet ślepo podążających za modą. - To, jak się ubieramy, jest jednym ze sposobów wyrażania siebie - mówi.

 • Wydaje krocie na kosmetyczkę

  Jennifer Aniston swój doskonały wygląd zawdzięcza intensywnym ćwiczeniom, zdrowej diecie i zabiegom upiększającym, na które nie żałuje pieniędzy. Dziennie na kosmetyczkę wydaje aż 390 dolarów...

Zdjęcia na temat: kosmetyki zabiegi
Wideo na temat: kosmetyki zabiegi
 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

Dyskusje na temat: kosmetyki zabiegi