• Informacje na temat:

  kostek

Artykuły na temat: kostek
 • Kostek Joriadis, były facet Kasi Kowalskiej, po latach przerywa milczenie. Odpiera zarzuty

  Kostek Joriadis (55 l.) przez lata milczał na temat swoich kontaktów z byłą partnerką, Kasią Kowalską (45 l.), oraz z córką Aleksandrą (21 l.). Wokalistka opowiadała, że nie utrzymuje on kontaktów z Olą i nie płaci alimentów. W końcu muzyk postanowił przedstawić sprawę ze swojego punktu widzenia.

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest

 • "Barwy szczęścia": Kostek między kobietami

  Kostek, którego Adam Cywka gra w "Barwach szczęścia", to dla aktora postać idealna. Od lat nie może się ustatkować, ciągle ma jakieś problemy, co przekłada się ilość ciekawych scen do zagrania. Tym razem wdał się w romans z byłą żoną, w efekcie czego jego obecne małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. Czy bliscy kolejny raz mu wybaczą?

 • Justin Bieber nie wykonał wyroku. Powód?

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber, mimo wyroku skazującego w sprawie aktu wandalizmu, nie zrealizował nakazanych przez sąd pięciu dni prac społecznych.

 • Pogodynka TVP została zakonnicą! Jak seksowna Aleksandra Kostka wygląda w habicie?

  Aleksandra Kostka (42 l.) zaskoczyła swoich fanów. Niecodzienne nagranie z jej udziałem wywołało w sieci niezłą burzę. O co w tym wszystkim chodzi?

 • "Spectre": Daniel Craig w karetce

  Nawet James Bond i jego ekipa są bezradni wobec dziur i pułapek, czyhających na rzymskich jezdniach. Podczas zdjęć do filmu "Spectre" odtwórca roli agenta 007 - Daniel Craig odniósł niegroźne obrażenia głowy w samochodzie, którym się ścigał.

 • Oto rodzina Kostka

  Przypomnijmy, że Kostek Matuszka jest przyjacielem Tomka Burskiego (Bartosz Obuchowicz) ze studiów. Na jaw wyjdzie, że jego mama (w tej roli zobaczymy Marię Winiarską) wraz z innymi rodzinami zajmuje się aktualnie budową domu opieki dla osób upośledzonych umysłowo. Takich jak Janek (Michał Wiszowaty), brat Kostka. - Muszę myśleć o przyszłości mojego syna - stwierdzi pani Matuszkowa w rozmowie...

 • "Spectre": Bond nie daje rzymianom spać

  James Bond daje się rzymianom we znaki. Wszystko z powodu zdjęć do 24. filmu o słynnym agencie kręconym w tych dniach na ulicach Wiecznego Miasta. W ich trakcie mieszkańcy okolicznych domów nie mogą nawet z nich wychodzić.

 • Z pozoru kostka lodu

  Agnieszka Wagner, czyli Izabela Gordon z "Barw szczęścia", wystąpi na dużym ekranie w nowej produkcji TVN-u pod tytułem "Listy do M.". Sprawdź, w jakiej roli!

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

Zdjęcia na temat: kostek
Wideo na temat: kostek
 • Zwiastun 1351. odcinka "Barw szczęścia"

  Daniel przekazuje Basi zdjęcie z Adamem, które przy łóżku Sary znalazła pielęgniarka. Ma za złe Grzelakowej, że je przyniosła i że po raz kolejny daje mu do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany. Basia zaczyna podejrzewać, że zdjęcie zostawił sam Adam... Michał odwołuje wyjazd Kostka do Francji, bo stracił zlecenie. Po tym jak Ludmiła zabrała z konta wszystkie oszczędności Jeleń nie ma pieniędzy. Idzie do Polgresu, by zapytać o pracę. Niespodziewanie spotyka żonę, która teraz tu...

Dyskusje na temat: kostek