• Informacje na temat:

  kostiumy

Artykuły na temat: kostiumy
 • Scenografia, kostiumy, biżuteria

  Aktorzy i twórcy serialu opowiadają o wyzwaniach związanych z odtworzeniem kostiumów z epoki sułtana Sulejmana i przygotowaniem odpowiedniej scenografii....

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym.

 • Skandal na Wyspach! Matka Kate Middleton sprzedaje kostiumy martwej księżniczki

  W brytyjskich mediach ostatnio zawrzało. Wszystko z powodu halloweenowej kolekcji kostiumów dla dzieci, którą miała w swojej ofercie firma prowadzona przez matkę księżnej Kate.

 • "Discopolo": Takiego filmu jeszcze nie było!

  Znakomici aktorzy, muzyka, bajecznie kolorowe kostiumy, czyli "Discopolo". Film Maćka Bochniaka o początkach ery disco polo z całą pewnością nas zaskoczy!

 • Po kostiumy do Barrandova

  Kostiumolodzy pracujący przy "Czasie honoru" mają duże doświadczenie w ubieraniu aktorów grających bohaterów z czasów wojennych. Korzystają ze sporządzonych wcześniej dokumentacji, w których dokładnie opisane jest, jakie stroje nosili ludzie z minionej epoki. Kostiumy użyte w serialu w przeważającej części są własnością magazynu znajdującego się w Łodzi. Na jego składzie można z powodzeniem...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Wyniki konkursu "Daj sobie w kość!"

  Do kogo trafią nasze upiorne halloweenowe kostiumy? Sprawdźcie!

 • Dorota Roqueplo: Moda jest ulotna

  Za kostiumy do historycznej megaprodukcji "Hiszpanka" odpowiadała Dorota Roqueplo, jedna z najbardziej doświadczonych specjalistek w swojej dziedzinie. "Jana Frycza, który zagrał Paderewskiego, ubrałam w gorset. To pomogło stworzyć mu postać" - tłumaczy w wywiadzie.

 • Tak odważnego stroju dawno nie pokazywała. Czy można to jeszcze nazwać kostiumem kąpielowym?

  Natasha Blasick, aktorka, która pojawiła się w filmie Jamie'ego Foxxa "Weekend All Star", zaprezentowała się podczas sesji zdjęciowej prezentującej kostiumy "Vampirella". Dziewczyna słynie ze swoich odważnych kreacji. Jakiś czas temu sporo zamieszania wywołały jej spodnie z dziurą na pupie, w których paradowała po ulicach Hollywood.

 • Renowacja kostiumów filmowych

  Kostiumy, wykorzystywane w takich produkcjach polskiej kinematografii jak "Lalka", "Stawka większa niż życie" czy "Czterej pancerni", odzyskają dawny blask. We wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) zaczęła się renowacja 40 strojów filmowych.

Zdjęcia na temat: kostiumy
Dyskusje na temat: kostiumy