• Informacje na temat:

  kostki

Artykuły na temat: kostki
 • Pogodynka TVP została zakonnicą! Jak seksowna Aleksandra Kostka wygląda w habicie?

  Aleksandra Kostka (42 l.) zaskoczyła swoich fanów. Niecodzienne nagranie z jej udziałem wywołało w sieci niezłą burzę. O co w tym wszystkim chodzi?

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • Kostek Joriadis, były facet Kasi Kowalskiej, po latach przerywa milczenie. Odpiera zarzuty

  Kostek Joriadis (55 l.) przez lata milczał na temat swoich kontaktów z byłą partnerką, Kasią Kowalską (45 l.), oraz z córką Aleksandrą (21 l.). Wokalistka opowiadała, że nie utrzymuje on kontaktów z Olą i nie płaci alimentów. W końcu muzyk postanowił przedstawić sprawę ze swojego punktu widzenia.

 • Justin Bieber nie wykonał wyroku. Powód?

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber, mimo wyroku skazującego w sprawie aktu wandalizmu, nie zrealizował nakazanych przez sąd pięciu dni prac społecznych.

 • "Barwy szczęścia": Kostek między kobietami

  Kostek, którego Adam Cywka gra w "Barwach szczęścia", to dla aktora postać idealna. Od lat nie może się ustatkować, ciągle ma jakieś problemy, co przekłada się ilość ciekawych scen do zagrania. Tym razem wdał się w romans z byłą żoną, w efekcie czego jego obecne małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. Czy bliscy kolejny raz mu wybaczą?

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

 • Z pozoru kostka lodu

  Agnieszka Wagner rozpoczęła właśnie pracę na planie komedii familijnej, której kinową premierę przewidziano na listopad 2011 roku. Kreuje w niej postać Małgorzaty, właścicielki stacji radiowej, zwanej przez swoich podwładnych Królową Margot. - To za sprawą jej charakteru i zdystansowania. Ona ma w sobie taki rodzaj ciepła wewnętrznego zbliżonego temperaturą do kostki lodu - wyjaśnia aktorka. To...

 • "Spectre": Daniel Craig w karetce

  Nawet James Bond i jego ekipa są bezradni wobec dziur i pułapek, czyhających na rzymskich jezdniach. Podczas zdjęć do filmu "Spectre" odtwórca roli agenta 007 - Daniel Craig odniósł niegroźne obrażenia głowy w samochodzie, którym się ścigał.

 • Oto rodzina Kostka

  Fani "Na dobre i na złe" poznają wreszcie najbliższą rodzinę Kostka (Maciej Radel): mamę i umysłowo upośledzonego brata.

 • "Spectre": Bond nie daje rzymianom spać

  James Bond daje się rzymianom we znaki. Wszystko z powodu zdjęć do 24. filmu o słynnym agencie kręconym w tych dniach na ulicach Wiecznego Miasta. W ich trakcie mieszkańcy okolicznych domów nie mogą nawet z nich wychodzić.

Zdjęcia na temat: kostki
Wideo na temat: kostki
 • Zwiastun 1351. odcinka "Barw szczęścia"

  Daniel przekazuje Basi zdjęcie z Adamem, które przy łóżku Sary znalazła pielęgniarka. Ma za złe Grzelakowej, że je przyniosła i że po raz kolejny daje mu do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany. Basia zaczyna podejrzewać, że zdjęcie zostawił sam Adam... Michał odwołuje wyjazd Kostka do Francji, bo stracił zlecenie. Po tym jak Ludmiła zabrała z konta wszystkie oszczędności Jeleń nie ma pieniędzy. Idzie do Polgresu, by zapytać o pracę. Niespodziewanie spotyka żonę, która teraz tu...

Dyskusje na temat: kostki