• Informacje na temat:

  koszt sylwestra w warszawie

Artykuły na temat: koszt sylwestra w warszawie
 • Doda: Mieszkania piosenkarki do wynajęcia

  ..., dwupoziomowy apartament na jednym z najdroższych osiedli w Warszawie. Teraz swoją ofertę poszerzyła o kolejne lokum na Mokotowie. "Chodzi o 135-metrowe mieszkanie na ostatnim piętrze warszawskiej kamienicy. Apartament można wynająć na jedną noc - na pewno niezapomnianą, acz nietanią. Koszt to minimum 650 zł. Ale na przykład w sylwestra cena rośnie do... 6140 złotych" - czytamy w "Twoim Imperium...

 • Warszawski sylwester pod znakiem Euro 2012

  Podczas tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów w Warszawie, organizowanej pod znakiem Euro 2012, wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Dżem, Golec uOrkiestra i De Mono.

 • "Gwiazdor": Zamiast konferencji...

  W czwartek, 11 lipca, w Warszawie miała odbyć się konferencja prasowa na temat powstającego filmu w reżyserii Sylwestra Latkowskiego, opowiadającego o Michale Wiśniewskim, liderze zespołu "Ich Troje". Konferencja zamieniła się jednak w mowę oskarżycielską twórcy filmu, który zebrał dziennikarzy zdaje się tylko po to, żeby móc im powiedzieć, co o nich myśli, nie czekając na odpowiedzi i pytania.

 • "Sami swoi", czyli "podejdź no do płota"

  Kiedy Sylwester Chęciński realizował w 1967 roku "Samych swoich", nikt nie przypuszczał, że powstaje jedna z najlepszych komedii w historii polskiego kina. W sobotę, 15 września, mija 45 lat od premiery kultowej produkcji o rodzinach Pawlaków i Kargulów, którzy latem 1945 roku przybywają zza Buga na Ziemie Odzyskane.