• Informacje na temat:

  koszulka siwiec

Artykuły na temat: koszulka siwiec
 • Natalia Siwiec coraz szczuplejsza. Co się dzieje?

  Natalia Siwiec (35 l.) i Kuba Wesołowski (33 l.) poprowadzili imprezę, z której dochód przeznaczony został na dzieci z domów dziecka.

 • Tak Siwiec wystroiła się na mecz

  Natalia Siwiec (29 l.) na meczu Niemcy-Włochy kibicowała już jako vip - ostatnio dołączyła do tego zaszczytnego grona, publikując na Facebooku zdjęcie swoich pośladków. Jej obecność szybko wychwycili fotoreporterzy.

 • ​Gdzie bywały gwiazdy w 2012 roku...

  ...artystycznym. Dość wspomnieć niejaką Wodziankę i Natalię Siwiec... Nie oznacza to, że wśród "bywalców" zabrakło młodych, stawiających dopiero swoje pierwsze kroki w zawodzie uzdolnionych aktorek i aktorów(...) koszulka z orłem stała się hitem odzieżowym roku - noszą ją m.in. Sonia Bohosiewicz, czyli Aida Misztal z "Aidy", Magdalena Mielcarz, czyli Julia Sławińska z "BrzydUli", i Patrycja Kazadi, czyli...

 • Gwiazdy wystawiają cenne przedmioty na aukcjach WOŚP

  Choć do 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało jeszcze kilkadziesiąt godzin, na koncie Fundacji jest już ponad 700 tysięcy złotych i kwota ta rośnie z minuty na minutę.

 • Ból gardła Eddiego Veddera

  Polska to taki kraj, w którym istnieje kilka zespołów, które nasi fani darzą bezgraniczną miłością. Nieważne, czy nagrają dobrą czy słabą płytę, gdy przyjeżdżają do Polski bilety na koncert sprzedają się w mgnieniu oka. Deep Purple, Marillion, Depeche Mode, U2, Iron MAiden, Metallica, no i właśnie Pearl Jam.