• Informacje na temat:

  kot bardzo schudł

Artykuły na temat: kot bardzo schudł
 • Tomasz Kot schudł do roli 15 kg!

  Kasia Figura z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy! Tak odmienionych aktorów ujrzeliśmy na planie zdjęciowym "Yumy" Piotr Mularuka. Zobacz zdjęcia!

 • Ostałowska ma dość! "Nie ma sensu się katować. Takie jedzenie może mnie wykończyć"

  ...schudnąć? – Owszem, ponieważ byłam bardzo zdeterminowana. Jadłam tę zupę na śniadanie, obiad i kolację. Schudłam o osiem kilogramów. Byłam zadowolona z siebie, ale... z czasem ta dieta mi się przejadła(...) plotki, że przybyło pani trochę kilogramów, a powodem tego są problemy zdrowotne. Czy to prawda? – Winny jest raczej bardzo nieregularny tryb życia. Gram dużo spektakli na wyjeździe. Zdarza się, że...

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka dla roli zgoliłaby głowę na łyso!

  ...i sukcesywnie je przycinam. Zmierzam do tego, żeby obciąć się na bardzo krótko... Aczkolwiek muszę to jeszcze przemyśleć, bo nie wiem, czy mam w sobie tyle odwagi (śmiech). Chyba, że nastąpi jakiś przełom w moim życiu - wtedy najczęściej obcinam włosy. A do roli zgoliłabyś głowę na łyso? - Jasne! Zgoliłabym głowę na łyso, przefarbowała włosy, a nawet przytyła albo schudła. Nie ma takiej rzeczy...

 • „Na Wspólnej”: Są młode, a przeszły już tak wiele!

  ...życiu doświadczyła już bardzo wiele: romans z dużo starszym, żonatym mężczyzną, uzależnienie od narkotyków, porwanie... Co o swojej bohaterce powiedziała kreująca ją Wierzbicka? - Przyzwyczaiłam się(...) zupełnie zamknęła się w sobie. Dziewczyna bardzo przeżywa to, co się stało, boi się ludzi, jest nieufna, a co gorsze, nie chce pomocy. Choć rodzice próbowali umówić ją na wizytę do psychologa, ona...

 • Janowski pomocy szuka u wróżki!

  .... "Robert ma kłopoty ze snem, bardzo schudł, więcej pali. I wciąż szuka odpowiedzi na pytanie: dlaczego jego związki kończą się porażką?" - zdradza w "Na Żywo" jego znajomy. Z tego powodu prezenter zaczął(...) spodziewał się czarownicy ze szklaną kulą i czarnym kotem. Tymczasem przywitała go miła pani w średnim wieku, inteligentna, dowcipna, otwarta na świat. "I to ona wywróżyła Robertowi, że starsza córka...

 • Tomasz Kot rosyjskim gangsterem

  Fani Viggo Mortensena znają na pewno film "Wschodnie obietnice" (2007) Davida Cronenberga, w którym amerykański aktor koncertowo zagrał rosyjskiego gangstera Nikolaia. Teraz z podobnym zadaniem mierzy się Tomasz Kot ("Testosteron", "Ciacho", "Randka w ciemno"), który gra w kręconym właśnie filmie sensacyjnym "Yuma" w reż. Piotra Mularuka.

 • Tomasz Kot: To, co najważniejsze

  Dotychczasowa kariera Tomasza Kota, który obchodzi w sobotę 35. urodziny, to aktorstwo skrajności. Po rewelacyjnym debiucie kinowym w "Skazanym na bluesa" (2005) aktor wprzęgnięty został na kilka lat w trybiki serialowych produkcji (był gwiazdą sitcomu "Niania") i świat głupawych komedii, by w 2010 roku powrócić do poważnego grania wyśmienitą rolą w kameralnym "Erratum" Marka Lechkiego.

 • Tomasz Kot jako rosyjski gangster

  Na początku roku Tomasz Kot ogłosił aktorski "rozwód" z komedią. Teraz rolą w "Yumie" udowadnia, że nie rzucał swych słów na wiatr. Nieobliczalny gangster Opat, rywal Jakuba Gierszała w filmie Piotra Mularuka, to najciekawsza kreacja artysty od czasów "Skazanego na bluesa".

 • Figura jak Alexis z "Dynastii"!

  Kasia Figura w różowym kostiumiku a'la podrabiana Chanel, z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy!

 • Dla roli wszystko?

  By wiarygodnie zagrać swoich bohaterów, gwiazdy poświęcają zdrowie i urodę - drastycznie chudną, tyją, zaczynają palić, poddają się oszpecającej charakteryzacji twarzy... Czy to oznacza, że ograniczenia dla nich nie istnieją?