• Informacje na temat:

  kot hit

Artykuły na temat: kot hit
 • "Na Wspólnej": Gwiazdy seriali wystąpią w sztuce "Kiedy kota nie ma"!

  Na próbie dla mediów pojawiły się - co jest absolutnym hitem - obie obsady w komplecie! Widzów Teatru Capitol czeka jeszcze jedna miła niespodzianka - dwie premiery spektaklu, 8 i 17 września, każda w innym składzie.  Wiadomo, że kiedy kota nie ma w domu, to myszy harcują. Nie inaczej dzieje się w przypadku dwóch starszych panów z wieloletnim stażem małżeńskim (Jacek Lenartowicz, czyli Janek...

 • Tomasz Kot o "Disco polo": Zagrałem Polaka do sześcianu

  "Daniel Polak to jest Polak do sześcianu: nazwisko, sposób ubierania się, sposób bycia w ogóle. Było bardzo wiele możliwości, żeby się tak wyżyć aktorsko" - mówi o swej postaci grający w filmie "Disco polo" Tomasz Kot, który 2 marca odebrał Polską Nagrodę Filmową Orła 2015 za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bogowie".

 • Czarodziejski kot i siedem życzeń

  ...siedem życzeń dzięki mocy staroegipskiej magii. "Siedem życzeń" był jednym z najsłynniejszych seriali młodzieżowych lat 80. Scenariusz napisali wspólnie Andrzej Kotkowski i poeta-muzyk Maciej(...) muzyka z serialu - zespół Wanda i Banda nagrał 9 piosenek, w tym tytułową, która stała się jednym z największych hitów grupy.  Serial przypomni wkrótce telewizyjna Jedynka. Pierwszy odcinek...

 • Tomasz Kot na tropie "Fotografa"

  Tomasz Kot po roli profesora Zbigniewa Religi w "Bogach" Łukasza Palkowskiego to jedno z najgorętszych nazwisk wśród polskich aktorów. Już 9 stycznia widzowie będą mogli podziwiać jego kolejną kreację - w "Fotografie", nowym filmie Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" i "Małej Moskwy". Z tej okazji przywołujemy niezapomniane role Tomasza Kota - mistrza filmowej transformacji.

 • "Na dobre i na złe": 18 lat z serialem

  ...​Zdjęcia rentgenowskie wieszane do góry nogami, wybuchy śmiechu przy stawianiu diagnozy i przyjaźnie, które przetrwały do dziś. - Nikt nie przypuszczał, że serial będzie takim hitem - mówią nam aktorzy.

 • Tomasz Niecik "Lodołamacz": Występ w "DD TVN" hitem internetu

  Taniec Tomasza Niecika i jego ochroniarza podczas występu w "Dzień dobry TVN" podbił internet.

 • Posłowie PiS zgodni: Koty prezesa Jarosława Kaczyńskiego są zadbane i wypielęgnowane!

  Jarosław Kaczyński (67 l.) zdementował już, że rudy kot, który pojawia się w serialu "Ucho prezesa", nie należy do niego. Teraz posłowie PiS postanowili sprostować kolejne "przekłamanie"...

 • Piraci z Karaibów uczą (się) języka niemieckiego

  Od kultowego "dziń dybry" z "'Allo 'Allo!" po pythonowskie żarty z imion Rzymian w "Żywocie Briana". Nic tak dobrze nie robi komedii jak zgrywa z gramatyki i języków obcych. Potwierdza to wchodzący na ekrany, familijny hit "Kapitan Szablozęby i skarb piratów".

 • Paulina Młynarska wulgarnie o filmie "Disco Polo"!

  Paulina Młynarska (45 l.) nie jest zachwycona nową produkcją z Tomaszem Kotem, Dawidem Ogrodnikiem i Joanną Kulig.

 • "Disco polo": Dawid Ogrodnik śpiewa przebój grupy Akcent

  Ta piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "Disco polo". Przebój z repertuaru zespołu Akcent wykonał jednak Dawid Ogrodnik.

Dyskusje na temat: kot hit