• Informacje na temat:

  kot i pies

Artykuły na temat: kot i pies
 • Natalia Siwiec pozbyła się kota!

  Biuściasta celebrytka słynąca ze skąpych strojów i intymnych wyznań,kilka tygodni temu dostała pod choinkę uroczego kotka, któremu dała na imię Harry. Rasowe zwierzę warte ponad tysiąc złotych cieszyło się popularnością w internecie, bo właścicielka założyła mu profil na Instagramie. Na początku była nim zachwycona, pisała do swoich fanów, że zamęczy ich zdjęciami kotka. Ale uczucie do...

 • Ryan Reynolds ma najgorszego kota na świecie

  Mówicie czasem do swojego psa lub kota? Zdarza się, że odpowiadają? W najnowszym filmie Marjane Satrapi "Głosy" Ryan Reynolds słyszy od swojego kota rzeczy, których nikt z nas nie chciałby usłyszeć.

 • Wielu internautów obrzuciło dziennikarkę wyzwiskami, sugerując, że bardziej kocha zwierzęta niż ludzi. Co więcej, niektórzy stwierdzili nawet, że pies jest dla niej substytutem dziecka. Gospodyni(...) psów, kotów, chomików, królików podczas świąt Bożego Narodzenia, może to ociepli społeczeństwo - namawia Karolina Korwin-Piotrowska.

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

 • Mirosław Zbrojewicz: Obchodzenie urodzin psa? Bez sensu

  Karolina Korwin-Piotrowska (45 l.) opublikowała niedawno w internecie zdjęcia z urodzin swojego psa, na których jej pupil zajada się tortem z parówek. Zdaniem Mirosława Zbrojewicza wyprawianie urodzin zwierzakowi jest bez sensu.

 • Agnieszka Włodarczyk: W "Przygarnij mnie" socjalizujemy psy

  Agnieszka Włodarczyk to kolejna polska gwiazda, która zdecydowała się na adopcję psa ze schroniska. Aktorka przygarnęła 6-letnią Tosię. Suczka bez problemu zaaklimatyzowała się w nowym domu, jest coraz bardziej ufna i otwarta w stosunku do ludzi. Występuje też z Agnieszką Włodarczyk w programie "Przygarnij mnie" na antenie TVP, gdzie uczy się pokonywać traumy.

 • Hanna Lis przygnębiona: Zdechł jej pies!

  Dla wielu osób pies czy kot to często prawdziwy członek rodziny, którego odejście przeżywa się równie mocno, jak stratę bliskich osób. Ze śmiercią ukochanego pupila musiała się zmierzyć ostatnio(...)". Znajomi starają się dodawać otuchy Hani i mocno ją wspierają w tych trudnych chwilach. To smutna wiadomość także dla całej rodziny Lisów, która z Franzem była bardzo zżyta. "To kochany pies. Taki...

 • Opowiadający o Zbigniewie Relidze "Bogowie", traktujące o powstaniu warszawskim "Miasto 44" i podejmująca wątki katastrofy smoleńskiej "Onirica - Psie Pole" to trzy konkursowe tytuły, które można było zobaczyć w czwartek na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Kasia Tusk (30 l.) poinformowała swoje fanki o śmierci ukochanego kotka. Była do niego bardzo przywiązana, więc trudno jej się pogodzić z tym, że Pempuszki już nie ma.

 • "Głosy": Nowa komedia reżyserki "Persepolis"

  Marjane Satrapi, autorka obsypanego nagrodami animowanego "Persepolis", tym razem zaprasza nas do szalonego świata uroczych zabójców i rozgadanych, przemądrzałych zwierząt! Odjechana komedia z Ryanem Reynoldsem, Gemmą Arterton i Anną Kendrick w rolach głównych w kinach już od 13 lutego.

Zdjęcia na temat: kot i pies
 • Jocelyn Wildstein
Wideo na temat: kot i pies
 • Natalia Siwiec pozbyła się kota!

  Modelka nie zatrzymała kota, którym niedawno zachwycała się na Instagramie. Twierdzi, że mimo ogromnej miłości do Harry'ego, nie może obecnie pozwolić sobie na kolejnego pupila. Nowego zwierzęcia nie akceptował także jej pies Gucio.

 • Marmaduke - Pies na fali

  Komedia rodzinna w reżyserii Toma Deya ("Miłość na zamówienie", "Kowboj z Szanghaju"). Niesamowite perypetie przeciętnej amerykańskiej rodziny i jej "oczka w głowie" - ogromnego doga, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli. Marmaduke to najsłodszy dog niemiecki na świecie i bohater pasków komiksowych drukowanych w sześciuset gazetach w ponad dwudziestu krajach. Ten psiak zawsze znajdzie sposób, żeby się wyróżnić i robi to nie tylko za pomocą rozmiaru. Odkąd...

 • Uwaga! TVN: Sławna malarka, zrujnowany dom i 70 psów

  są szczury wielkości kotów. Mamy nagrane filmiki, które wysyłaliśmy do powiatowego inspektoratu weterynarii. Widać na nim jak pani Bożena karmi szczury, zbiega ich się multum. Piotrowska zaznacza też

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

Dyskusje na temat: kot i pies