• Informacje na temat:

  kot schudł

Artykuły na temat: kot schudł
 • Tomasz Kot schudł do roli 15 kg!

  Kasia Figura z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy! Tak odmienionych aktorów ujrzeliśmy na planie zdjęciowym "Yumy" Piotr Mularuka. Zobacz zdjęcia!

 • Tomasz Kot rosyjskim gangsterem

  Fani Viggo Mortensena znają na pewno film "Wschodnie obietnice" (2007) Davida Cronenberga, w którym amerykański aktor koncertowo zagrał rosyjskiego gangstera Nikolaia. Teraz z podobnym zadaniem mierzy się Tomasz Kot ("Testosteron", "Ciacho", "Randka w ciemno"), który gra w kręconym właśnie filmie sensacyjnym "Yuma" w reż. Piotra Mularuka.

 • Ostałowska ma dość! "Nie ma sensu się katować. Takie jedzenie może mnie wykończyć"

  ...schudnąć? – Owszem, ponieważ byłam bardzo zdeterminowana. Jadłam tę zupę na śniadanie, obiad i kolację. Schudłam o osiem kilogramów. Byłam zadowolona z siebie, ale... z czasem ta dieta mi się przejadła(...) wskazówka na wadze pokazuje więcej, niż bym chciała widzieć. Obecnie skupiam się na ważniejszych sprawach niż perfekcyjny wygląd. Rozmawiała MARLENA KOT...

 • Tomasz Kot: To, co najważniejsze

  Dotychczasowa kariera Tomasza Kota, który obchodzi w sobotę 35. urodziny, to aktorstwo skrajności. Po rewelacyjnym debiucie kinowym w "Skazanym na bluesa" (2005) aktor wprzęgnięty został na kilka lat w trybiki serialowych produkcji (był gwiazdą sitcomu "Niania") i świat głupawych komedii, by w 2010 roku powrócić do poważnego grania wyśmienitą rolą w kameralnym "Erratum" Marka Lechkiego.

 • Ewa Kasprzyk: Mogę być przykładem dla kobiet po 50.

  ..., jak skończę treningi, ale rzeczywiście już sporo schudłam. Jestem na diecie dwa tysiące kalorii. Nawiązałam współpracę z jedną z firm i teraz gotuje dla mnie najlepszy kucharz w Polsce. Zrobiłam to(...). Kulinarny talent pozostawiam innym. Ja już się raczej w tym kierunku nie rozwinę.  Co po "Tańcu z Gwiazdami"? E.K.: - Będę kręciła film "Odwyk dla kotów", którego jestem współproducentem...

 • Tomasz Kot jako rosyjski gangster

  Na początku roku Tomasz Kot ogłosił aktorski "rozwód" z komedią. Teraz rolą w "Yumie" udowadnia, że nie rzucał swych słów na wiatr. Nieobliczalny gangster Opat, rywal Jakuba Gierszała w filmie Piotra Mularuka, to najciekawsza kreacja artysty od czasów "Skazanego na bluesa".

 • „Na Wspólnej”: Są młode, a przeszły już tak wiele!

  ...życiu doświadczyła już bardzo wiele: romans z dużo starszym, żonatym mężczyzną, uzależnienie od narkotyków, porwanie... Co o swojej bohaterce powiedziała kreująca ją Wierzbicka? - Przyzwyczaiłam się(...) albo schudła. Nie ma takiej rzeczy wizerunkowej, której bym nie zrobiła dla roli". Tylko nam zdradziła, jakie są jej marzenia!

 • Figura jak Alexis z "Dynastii"!

  Kasia Figura w różowym kostiumiku a'la podrabiana Chanel, z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy!

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka dla roli zgoliłaby głowę na łyso!

  ...w moim życiu - wtedy najczęściej obcinam włosy. A do roli zgoliłabyś głowę na łyso? - Jasne! Zgoliłabym głowę na łyso, przefarbowała włosy, a nawet przytyła albo schudła. Nie ma takiej rzeczy...

 • Dla roli wszystko?

  By wiarygodnie zagrać swoich bohaterów, gwiazdy poświęcają zdrowie i urodę - drastycznie chudną, tyją, zaczynają palić, poddają się oszpecającej charakteryzacji twarzy... Czy to oznacza, że ograniczenia dla nich nie istnieją?

Zdjęcia na temat: kot schudł
Dyskusje na temat: kot schudł