• Informacje na temat:

  kot simon

Artykuły na temat: kot simon
 • Weekend w serialach

  ...poznać przed ślubem. W tajemnicy wyjeżdżają razem do Liverpoolu. Tom i Sara zbliżają się do siebie. W posiadłości Crawleyów zjawia się historyk sztuki Simon Bricker. Mężczyzna flirtuje z Corą(...). Artysta gra w teatrze Czarny Kot. Podczas jednego z gościnnych występów w Łodzi spotyka Adę, której proponuje wspólny wyjazd do Warszawy. Liczy, że uda mu się w końcu odnieść tam sukces. Trwająca...

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Carrie Fisher: Lekarze przez lata faszerowali ją psychotropami. Niepotrzebnie!

  ...jako dwubiegunowca, jeśli ten ktoś, tak jak ja, pochłania ogromne ilości alkoholu i narkotyków - ponieważ alkoholizm i używki, oczywiście mówię o hurcie, a nie o detalu, dają podobne symptomy co depresja(...) ten show jeszcze się wtedy nie zaczął? Albo jeszcze lepiej - być może narkotyki do pewnego stopnia tłumiły symptomy choroby? Wydaje mi się, że - przynajmniej po części - przyjmowanie tych wszystkich...

 • Przewodnik rockowy: Art Garfunkel w cieniu

  5 listopada 71 lat skończył Art Garfunkel, połowa legendarnego duetu Simon & Garfunkel.

 • Brat Susan Boyle: Ona martwi się o karierę

  ...48-letnia Szkotka, mimo występu który urzekł miliony, zajęła w finale drugie miejsce. Do jej londyńskiego hotelu zostali wezwani w niedzielę lekarze, którzy zasugerowali jej(...) do swojego domu w szkockim Blackburn. Przyszłość Boyle wydawała się zabezpieczona. Juror programu "Mam talent", Simon Cowell i jego wytwórnia Syco, zapowiedzieli, że podpiszą z nią kontrakt na album...

 • Weekend w kinie

  Ekranizacja powieści Johna Grishama "Ława przysięgłych" , najnowsza produkcja z udziałem Viggo Mortensena "Hidalgo - ocean ognia" , wielkrotnie nagradzany włoski obraz "Okna" , brytyjski thriller "Czekając na Joe" oraz "Kot" , bajka o dzieciach i tajemniczym nieznajomym, to filmy wchodzące w piątek, 26 marca, na ekrany polskich kin.

 • Przesądy i tarot w Grabinie

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli Simona z serialu "M jak Miłość" wyznaje, że jest przesądna. Od pewnego czasu aktorka interesuje się również tarotem.

 • Cały świat o niej mówi

  Nie milkną echa występu Szkotki Susan Boyle w programie "Britain's Got Talent".

 • Matthew Vaughn i X-MENI

  Matthew Vaughn ( "Layer Cake" ) zasiądzie na fotelu reżysera filmu "X-MEN 3", który powstaje dla studia 20th Century Fox. Nad realizacją dwóch pierwszych części przebojowej opowieści czuwał Bryan Singer ("Podejrzani"), który teraz porzucił bohaterów, by zająć się przygotowaniem kolejnego filmu o Supermanie. Nie wiadomo, czy w historii ponownie zobaczymy Halle Berry ( "Kobieta-kot" ).

 • "Byłam bardzo samotna"

  Rok 2009 był dla Susan Boyle najbardziej niesamowitym w jej 48-letnim życiu, a sukces samotnej Szkotki stał się największym popkulturowym wydarzeniem na świecie.