• Informacje na temat:

  kot simona

Artykuły na temat: kot simona
 • Carrie Fisher: Lekarze przez lata faszerowali ją psychotropami. Niepotrzebnie!

  ...jako dwubiegunowca, jeśli ten ktoś, tak jak ja, pochłania ogromne ilości alkoholu i narkotyków - ponieważ alkoholizm i używki, oczywiście mówię o hurcie, a nie o detalu, dają podobne symptomy co depresja(...) ten show jeszcze się wtedy nie zaczął? Albo jeszcze lepiej - być może narkotyki do pewnego stopnia tłumiły symptomy choroby? Wydaje mi się, że - przynajmniej po części - przyjmowanie tych wszystkich...

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Weekend w serialach

  .... Artysta gra w teatrze Czarny Kot. Podczas jednego z gościnnych występów w Łodzi spotyka Adę, której proponuje wspólny wyjazd do Warszawy. Liczy, że uda mu się w końcu odnieść tam sukces. Trwająca...

 • Przewodnik rockowy: Art Garfunkel w cieniu

  5 listopada 71 lat skończył Art Garfunkel, połowa legendarnego duetu Simon & Garfunkel.

 • Brat Susan Boyle: Ona martwi się o karierę

  ...48-letnia Szkotka, mimo występu który urzekł miliony, zajęła w finale drugie miejsce. Do jej londyńskiego hotelu zostali wezwani w niedzielę lekarze, którzy zasugerowali jej odpoczynek w klinice. Brat gwiazdy, Gerry Boyle, powiedział w programie "The Early Show", że Boyle obawia się o swoją przyszłość artystyczną. "Jej największą troską jest to, jak potoczy się jej kariera...

 • Przesądy w "M jak Miłość"

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli Simona z serial u "M jak Miłość" wyznaje, że jest przesądna. Od pewnego czasu aktorka interesuje się również tarotem.

 • Przesądy i tarot w Grabinie

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli Simona z serialu "M jak Miłość" wyznaje, że jest przesądna. Od pewnego czasu aktorka interesuje się również tarotem.

 • Cały świat o niej mówi

  Nie milkną echa występu Szkotki Susan Boyle w programie "Britain's Got Talent".

 • Trzy problemy "Mam talent"

  Czy Magda Welc zasłużenie wygrała "Mam talent"? Nie da się tego zmierzyć. Na pewno należą jej się gratulacje. Choć trzy dni po finale show internauci wciąż zażarcie dyskutują nad zasadnością werdyktu widzów, nie należy on - moim zdaniem - do kategorii szczególnie kontrowersyjnych. Są jednak inne powody, by na trzecią edycję programu trochę ponarzekać.

 • "Byłam bardzo samotna"

  Rok 2009 był dla Susan Boyle najbardziej niesamowitym w jej 48-letnim życiu, a sukces samotnej Szkotki stał się największym popkulturowym wydarzeniem na świecie.

Wideo na temat: kot simona
 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

Dyskusje na temat: kot simona