• Informacje na temat:

  kot to jest celebryta

Artykuły na temat: kot to jest celebryta
 • Tomasz Kot: Okrzepłem, żyję w zgodzie ze sobą

  Tomasz Kot (39 l.) jest jednym z nielicznych aktorów, którym duża popularność nie przewróciła w głowie. Dobry ojciec, wierny mąż. Przedkłada dom nad blichtr show biznesu. Koledzy z teatru żartują, że jest niczym prawdziwy kot dachowiec: lubi chodzić własnymi drogami.

 • "Dziewczynka z kotem" : Aria dziewczęcego buntu

  W świecie 9-letniej Arii rządzi chaos. Tradycyjne życie rodzinne nie istnieje. Klasyczny dom to pojęcie z bajek. Poczucie bezpieczeństwa, odpowiedzialność za bliskich i obowiązki wobec innych członków rodziny to mrzonka, podobnie jak uczucia względem własnych dzieci.

 • Kuba Wojewódzki jest bezradny? Nie może pomóc Kaczoruk?

  Kuba Wojewódzki (53 l.) ma sporą zgryzotę. Showman robi bowiem wszystko, aby ocieplić wizerunek swojej ukochanej, Renaty Kaczoruk (30 l.). Jeden z blogerów donosi jednak, że dziennikarz coraz częściej łapie się na tym, że jest to zadanie niemożliwe do zrealizowania...

 • "Mów mi Vincent" : Zły wujek z sąsiedztwa

  Nowi sąsiedzi w okolicy to najczęściej oznaka nadciągających kłopotów. Dla Vincenta (Bill Murray) - pana w średnim wieku, który mieszka razem z kotem w szeregowym domku na typowych amerykańskich przedmieściach, każda zmiana oznacza tragedię.

 • Polskie gwiazdy ostro krytykują referendum i Komorowskiego! "Nie podobają mi się te pytania"

  Niedzielne referendum cieszyło się znikomym zainteresowaniem, ale jego niska frekwencja komentowana jest bardzo szeroko. Na temat głosowania wypowiedzieli się gwiazdorzy, celebryci i inne osoby publiczne.

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

 • Anna Wendzikowska krytykuje polskie gwiazdy: Brak im kultury!

  Sarah Jessicą Parker, Julia Roberts, Meryl Streep, Brad Pitt, Jake Gyllenhaal - dziennikarka jest zachwycona rozmowami z gwiazdami kina światowego. Opowiadając o nich, podkreśla, że większość jest bardzo profesjonalna, sympatyczna i dobrze przygotowana. Są jednak wywiady, o których Wendzikowska chciałaby jak najszybciej zapomnieć, m.in. z Brucem Willisem, który "w ogóle jest trudnym człowiekiem...

 • Stephen Fry: Fortuna na kokainę

  Brytyjski aktor Stephen Fry przyznał w wydanej właśnie autobiografii, że w trakcie swojego życia wydał fortunę na kokainę.

 • Kazimierz Marcinkiewicz przywiózł Izabel do sądu! Przełom w ich relacjach?

  Wiele wskazuje na to, że między Kazimierzem Marcinkiewiczem (56 l.) a Izabel (35 l.) sporo się ostatnio zmieniło. Jeszcze niedawno żyli ze sobą jak pies z kotem i przerzucali wzajemnymi oskarżeniami. Za nieudane małżeństwo jedno zrzucało winę na drugie. Jak jest teraz?

 • Katarzyna Skrzynecka: Sceniczne zwierzę

  W zawodzie jest ponad dwadzieścia lat. Ale dopiero udział w show "Twoja twarz brzmi znajomo" przyniósł jej popularność i sympatię, jakiej dotąd nie doznała.

Wideo na temat: kot to jest celebryta
 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.