• Informacje na temat:

  koterski aktor

Artykuły na temat: koterski aktor
 • Misiek Koterski dementuje plotki!

  Misiek Koterski wypiera się romansu ze wzschodzącą gwiazdą estrady!

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie są już razem?

  W sieci pojawiły się plotki na temat rzekomego rozstania Marceli Leszczak (27 l.) i Miśka Koterskiego (39 l.).

 • "Pierwsza miłość": Koterski dostaje spadek z Ameryki

  Bohater "Pierwszej Miłości" - Kaśka (Misiek Koterski) pewnego dnia dostaje informację, że ciotka z Ameryki - Eleonora zostawiła mu spadek, a jest nim... zamek. Kaśka, podekscytowany wizją właściciela wyjątkowej nieruchomości, decyduje się przyjąć dar ciotki Eleonory i jedzie zobaczyć swoją nową posiadłość. Na miejscu doznaje szoku.

 • Michał Koterski przerwał milczenie! W końcu to potwierdził

  Kilka tygodni temu pojawiły się plotki o rzekomym rozstaniu Michała Koterskiego (39 l.) i Marceli Leszczak (27 l.) Aktor postanowił odnieść się do pojawiających się w mediach informacji i opublikował nagranie, które mówi samo za siebie!

 • Kto zajrzy na ul. Ćwiartki?

  Dworzec kolejowy w kamienicy? U Kiepskich nawet to jest możliwe. Jak Ferdynand da sobie radę z zagrożeniem? Powstają odcinki nowej serii "Świata według Kiepskich", w której pojawią się m.in. Jan Wieczorkowski, Michał Koterski i Henryk Gołębiewski.

 • Michał Koterski (37 l.) już niedługo zostanie ojcem po raz pierwszy w życiu. Aktor bardzo cieszy się na to wydarzenie.

 • Andrzej Grabowski: 40-lecie pracy artystycznej

  Znany aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Andrzej Grabowski świętował w środę, 22 października, wieczorem 40-lecie swojej pracy artystycznej. Uroczystość odbyła się na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego po zakończeniu spektaklu "Chory z urojenia" Moliera, w którym aktor gra od 12 lat.

 • Michał Koterski: Dlaczego odwleka ślub?!

  Aktor i showman, który w przeszłości zmagał się z nałogiem narkotykowym, pokonał swoje demony, stał się głęboko wierzący. A do tego od półtora roku Michał Koterski (38 l.) świata nie widzi poza modelką Marcelą Leszczak (26 l.), matką ich syna Fryderyka. Gwiazdor serialu "Pierwsza miłość" zapowiadał rychły ślub, oczywiście kościelny, ale o tym wciąż cisza. Dziennikarze "Twojego Imperium...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

Zdjęcia na temat: koterski aktor
Wideo na temat: koterski aktor
 • Michał Koterski i Marcela Leszczak opowiedzieli o synku!

  Michał Koterski (38 l.) i Marcela Leszczak (25 l.) niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami. W najnowszym wywiadzie opowiedzieli, jak odnajdują się w nowej roli. Najpierw ukochana aktora zdradziła(...) przesypia całe noce! "Podobno Bóg daje ludziom tyle, ile mogą udźwignąć. To dał nam syna, który śpi całą noc i jest naprawdę bardzo grzeczny. (…) On jest anioł" - cieszył się Koterski. Nie mógł

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • "Pierwsza miłość": Pierwszy raz Miśka Koterskiego

  Czy aktor pamięta swoje początki w „Pierwszej miłości”?

 • Wszystko

  Nieromantyczna komedia o romantycznej miłości, szczerej i największej, ale rozkosznie naiwnej i nieporadnej. ON ma 17 lat i spędza dni na myśleniu o Monice, swojej sąsiadce z podwórka. Niestety Monika jest już z kimś związana i ON będzie musiał bardzo się postarać, zanim ona zobaczy w nim kogoś więcej, niż partnera na jedną noc. Wszystko to pierwszy polski film finansowany przez internautów. Reżyser Artur Wyrzykowski zebrał środki potrzebne do realizacji poprzez stronę wszystko.net. Główne...

Dyskusje na temat: koterski aktor