• Informacje na temat:

  kotulanka aktorka m jak miłość

Artykuły na temat: kotulanka aktorka m jak miłość
 • Agnieszka Kotulanka przyjmie pomoc od Agnieszki Dygant? Aktorka chce sfinansować jej leczenie!

  Agnieszka Dygant (42 l.) była pierwszą osobą, która wyciągnęła do niej rękę, kiedy Agnieszka Kotulanka (58 l.) zaczęła mieć problemy z alkoholem. Dziś, mimo poważnej sytuacji, nie traci nadziei.

 • Agnieszka Kotulanka: Życie nie jest nowelą

  Od bycia na salonach woli spacery z psem i zakupy na targach staroci.

 • Agnieszka Kotulanka wciąż może liczyć na pomoc przyjaciół. Wyjdzie na prostą?

  Agnieszka Kotulanka (60 l.) z ekranu i życia publicznego zniknęła już jakiś czas temu, ale jej przyjaciele o niej nie zapominają i nieustannie deklarują pomoc. Jeden z nich opowiedział o swoich wrażeniach, gdy niedawno spotkał aktorkę na ulicy. „Byłem w szoku” – mówi cytowany przez "Rewię". I jest pewny, że... gwiazda "Klanu" wychodzi na prostą!

 • Życie jej się nie układało...

  Czy Agnieszka Kotulanka ma szansę wreszcie być szczęśliwa? Po latach niepowodzeń teraz zaczęła się uśmiechać.

 • Agnieszka Kotulanka nie radzi sobie z chorobą? Ksiądz apeluje i oferuje pomoc

  Agnieszka Kotulanka (60 l.) już jakiś czas temu zniknęła z ekranu i świata show-biznesu, a do mediów co rusz trafiają nowe doniesienia o jej stanie zdrowia. Nierzadko można wyczytać, że była gwiazda „Klanu” nie radzi sobie z chorobą. Duszpasterz gwiazd, który wygrał z alkoholizmem, chce spotkać się z aktorką i pomóc jej wyjść na prostą.

 • Jak zdobywa się role?

  Uroda i modne ubrania - czyżby to był nowy przepis na sukces? Sylwia Gliwa stylem i wdziękiem oczarowała producentów popularnego serialu.

 • Agnieszka Kotulanka podjęła kluczową decyzję! Teraz będzie tylko lepiej?

  Jej sąsiedzi wciąż widują ją na osiedlu, jak otulona kurtką idzie z zakupami lub wraca do swojego domu w towarzystwie córki. Jednak, jak udało się dowiedzieć "Na Zywo", niedługo Agnieszka Kotulanka nie będzie już pojawiać się na warszawskich Kabatach. Jak wynika z informacji tygodnika, aktorka podjęła decyzję o sprzedaży swojego mieszkania. Powodów jest kilka. - Sytuacja finansowa Agnieszki nie...

 • Liszowska zamiast Cichopek!

  Kasia Cichopek już nie pojawi się u boku Krzysztofa Ibisza, aby prowadzić muzyczne show "jak Oni śpiewają". Zastąpi ją... Joanna Liszowska, laureatka drugiej edycji programu.

 • Agnieszka Kotulanka pije przez faceta?!

  ..., bo już w roku 2005, kiedy to rozstała się z ówczesnym partnerem, Pawłem Wawrzeckim (65 l.). Aktorka długo nie była w stanie o nim zapomnieć. Mimo że przez wiele lat żyli w nieformalnym związku, ona wciąż rozpamiętywała tę miłość i cierpiała. Kiedy zmarła żona aktora, podjęli jeszcze jedną próbę, ale po kilku miesiącach rozstali się. Był to dla niej bardzo trudny czas. - Nie pogodziła się...

 • Dorota Kamińska namiesza w "Klanie"

  Niedawno Dorota Kamińska dołączyła do obsady "Klanu". Czy jej bohaterka zburzy spokojne dotąd życie Pawła Lubicza? Czy znajdzie w sobie na tyle odwagi, żeby walczyć swoją pierwszą, wielką miłość? Tego dowiemy się już wkrótce.

Dyskusje na temat: kotulanka aktorka m jak miłość