• Informacje na temat:

  kowalczyk ćwiczy

Artykuły na temat: kowalczyk ćwiczy
 • ​Gwiazda "Zniewolonej" nie planowała kariery aktorskiej. Wybrała inny zawód

  ...plan produkcji.  - Nie wiem. Ale nie miałabym nic przeciwko temu. Może więc wystarczy, że to sobie wymarzę? - odpowiedziała Kowalczyk na pytanie Misiornego o kolejny sezon. Wraz(...) jest bardzo drobnej budowy, to od zawsze dużo ćwiczyła, szczególnie polubiła taniec i jazdę konną.  Te pasje pozwalają jej dzisiaj wykonywać swój zespół bez pomocy dublerki. Chociaż 26-latka nie może...

 • Wszyscy grali w "Bokserze"

  Atrakcją kieleckiego przeglądu filmów sportowych, oprócz projekcji "Boksera" oraz "Piłkarskiego pokera", była wizyta Leszka Drogosza, Daniela Olbrychskiego i Zenona Wołodkiewicza. Wszyscy grali w "Bokserze."

 • "Bez tajemnic", czyli wizyta u psychoterapeuty

  Już 17 października widzowie HBO obejrzą pierwszy, polski serial produkowany przez tę stację. Obsada "Bez tajemnic" jest imponująca, na ekranie zobaczymy m.in. Jerzego Radziwiłowicza, Krystynę Jandę, Marcina Dorocińskiego i Małgorzatę Belę.

 • Zabójca z przypadku i tajemniczy mściciel

  Czarna komedia "Kochanie, chyba cię zabiłem" i thriller "Hardkor Disco" to dwa polskie filmy, które w piątek, 4 kwietnia, będą miały kinowe premiery. Oprócz nich na ekranach zadebiutują m.in. dramat biograficzny "Droga do zapomnienia" oraz film akcji "Niezgodna", której twórcy chcą osiągnąć sukces na miarę "Igrzysk śmierci".