• Informacje na temat:

  kowalczyk drugie miejsce

Artykuły na temat: kowalczyk drugie miejsce
 • Justyna Kowalczyk pochwaliła się, jak teraz wygląda jej życie!

  Justyna Kowalczyk (35 l.) pochwaliła się ostatnio niecodziennym zdjęciem, które zostało zrobione w Finlandii. Po ciężkiej pracy, w końcu przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski spotyka się z byłą Miss Polonia?

  Wszystko wskazuje na to, że miejsce w sercu Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość", znów jest zajęte! Aktor, który pół roku temu zakończył swój związek z Olgą Bołądź, czyli Aleksandrą Kowalczyk ze "Skazanych", spotyka się - jak twierdzi jeden z portali - z byłą Miss Polonia Marceliną Zawadzką.

 • Nie żyje Wiesław Michnikowski. Wybitny aktor zmarł w wieku 95 lat

  ...się dość śmieszne". "Jest to wybitnie liryczny mężczyzna" - twierdził Wojciech Młynarski.  Sam Wiesław Michnikowski mówił: "Moim naturalnym środowiskiem i ulubionym miejscem pracy był zawsze teatr(...) do dziś wspomina niezapomnianą aurę "garderoby Współczesnego", w której rozśmieszał koleżanki i kolegów Wiesław Michnikowski. W wywiadzie z Januszem R. Kowalczykiem Krzysztof Wakuliński opowiadał...

 • Już dziś nowa seria!

  ...uciesze Doroty (Olga Bołądź) i Tomka (Marcin Bosak). Recepcjonistka stara się jak najbardziej zbliżyć do Artura, by zająć w jego sercu miejsce Natalii. Pomaga jej w tym Tomek, który uwodzi Natalię, a młoda(...) jednak przeszłość. Maciek (Paweł Kowalczyk), góral z Makowa Podhalańskiego, wraz z bratem poszukuje sprawcy ciąży ich siostry, Marysi (Paulina Zgoda). Spotkanie kończy się pobiciem Gianpietra, ale do...

 • Ride, Sun Kil Moon, Young Fathers i inni na OFF Festival 2015

  Legendarna grupa Ride, Sun Kil Moon oraz zdobywcy nagrody Mercury Prize, Young Fathers, to kolejne gwiazdy OFF Festivalu. Oprócz nich organizatorzy potwierdzili, że w Katowicach pojawią się: Ten Typ Mes, Mick Harvey (który zagra utwory Serge Gainsbourga), Golden Teacher, Kwadrofonik, The Stubs, Nagrobki oraz Coals.

 • Kukulska, Stenka i Pawlicki: Kultura Na Widoku

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Projekt Kultura Na Widoku to nowa inicjatywa Fundacji Legalna Kultura. Akcję wspierają miedzy innymi Danuta Stenka, Natalia Kukulska i Antoni Pawlicki.

 • Finalista "Idola" debiutuje

  4 lata od zakończenia trzeciej edycji programu "Idol" jej finalista - Paweł Kowalczyk, kończy nagrywać swoją debiutancką płytę. "Potencjał w osobie Kowalczyka jest tak wielki, że zbrodnią byłoby nie wyciągnąć ręki do tak zdolnego człowieka" - mówi Hirek Wrona, szef Pink Crow Records, nakładem której ukaże się debiut wokalisty.

 • Harmonia, świętość, przekleństwo

  Tylko trzy filmy zadebiutują w piątek, 2 maja, na ekranach naszych kin. Będą to: dokumentalny "Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości", amerykański horror "Diabelskie nasienie" oraz kazachski dramat "Lekcje harmonii".

 • Teenage Beat wygrał konkurs pamięci Riedla

  Teenage Beat - zespół z Rudy Śląskiej - zwyciężył w konkursie zakończonego w niedzielę, 1 sierpnia, VI Tyskiego Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla - "Ku przestrodze". Grupa dostała w nagrodę perkusję.

 • Majewski i Wojewódzki najdrożsi!

  Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki oraz Jurek Owsiak to pierwsza trójka rankingu 100. najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszyscy awansowali na listę spoza pierwszej dziesiątki. Rok temu na szczycie notowania był Marek Kondrat.