• Informacje na temat:

  kowalczyk karolina

Artykuły na temat: kowalczyk karolina
 • Serialowy przewodnik

  ...odniesionych ran trafia na salę operacyjną. Karolina i Nocul wypytują chirurga Jacka Wagę o stan poszkodowanego mężczyzny. Tymczasem ksiądz Mateusz jest przerażony agresją, z jaką dwaj uczniowie(...) z Natalią jedzie do Wagów. Wkrótce oboje odkrywają, że żona lekarza, Hanna, ukrywa się z dziećmi przed agresywnym mężem. Karolina i Nocul przesłuchują Zadrę, który chciał zapłacić w sklepie...

 • Jak wyleczyć się z wojny?

  ...oddzielna, skomplikowana historia. Jednym z pacjentów Andrzeja jest Szymon Kowalczyk, grany przez Marcina Dorocińskiego. Jaką mroczną tajemnicę skrywa ta postać? Pana bohater, Szymon Kowalczyk, jest(...) emocjonalne między mną a postacią. Nie chcę się uzewnętrzniać jak Szymon przed Andrzejem. To już jest kuchnia. Po prostu lubię mój zawód, spełniam się. Rozmawiała Karolina Bednarska. Jesteś fanem...

 • Rymanowski dziennikarzem roku

  ..., Dziennikarstwo specjalistyczne. Opublikowany w "Polsce" cykl tekstów Krzysztofa Kowalczyka "Piekło starców w Radości" - o znęcaniu się nad pensjonariuszami podwarszawskiego domu opieki - to zwycięzca(...)) "Pomoc w śmierci", o szwajcarskiej organizacji Dignitas, pomagającej w samobójstwach na życzenie. Karolina Wigura ("Dziennik") zwyciężyła w kategorii Wywiad, a była to rozmowa z Jürgenem Habermasem...

 • Prawdziwe zawody serialowych gwiazd!

  Arkadiusz Jakubik, czyli prokurator Sobecki z "Paradoksu", pracował kiedyś w... sekstelefonie, Ada Fijał, czyli Karolina z "Klanu", przez pięć lat leczyła zęby w przychodni stomatologicznej, a Marcin Dorociński, czyli Szymon Kowalczyk z "Bez tajemnic", był kelnerem w modnej restauracji.

 • Najlepsi debiutanci polskiego kina

  MIjający rok nie był sezonem aktorskich debiutów. Jedynym nowicjuszem, który zdołał wybić się ponad przeciętność rywalizując z bardziej doświadczonymi artystami, okazał się odtwórca roli Magika w filmie "Jesteś bogiem" - Marcin Kowalczyk. Nie znaczy to, że brakuje nazwisk, które warto obserwować w najbliższej przyszłości.

 • "Mam talent": Robert Kozyra na kolanach

  "To nie jest dla nas łatwe" - mówiła Agnieszka Chylińska przed ogłoszeniem wyników po wszystkich odcinkach castingowych. W sobotę (13 października) poznaliśmy 40 półfinalistów piątej edycji "Mam talent".

 • Julia Kijowska: Nowa Krystyna Janda

  Julia Kijowska - gwiazda serialu "Bez tajemnic" - nazywana jest przez krytyków "nową Krystyna Jandą". W poniedziałek, 21 stycznia, dowiemy się, czy aktorka otrzyma Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  Wydawcy uchylili rąbka tajemnicy, jakich polskich płyt możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Nowe albumy szykują m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz prawdopodobnie Bajm, Hey czy Myslovitz.

 • Hip-hop, wojna i kosmici

  Aż 7 premierowych tytułów wchodzi w piątek na ekrany polskich kin. Obok oczekiwanego filmu o Paktofonice - "Jesteś bogiem" Leszka Dawida, znalazły się wśród nich także: kanadyjski kandydat do Oscara "Wiedźma wojny" oraz komedia sci-fi "Straż sąsiedzka".