• Informacje na temat:

  kowalczyk mikołaj

Artykuły na temat: kowalczyk mikołaj
 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski spotyka się z byłą Miss Polonia?

  Wszystko wskazuje na to, że miejsce w sercu Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość", znów jest zajęte! Aktor, który pół roku temu zakończył swój związek z Olgą Bołądź, czyli Aleksandrą Kowalczyk ze "Skazanych", spotyka się - jak twierdzi jeden z portali - z byłą Miss Polonia Marceliną Zawadzką.

 • Najlepsi debiutanci polskiego kina

  MIjający rok nie był sezonem aktorskich debiutów. Jedynym nowicjuszem, który zdołał wybić się ponad przeciętność rywalizując z bardziej doświadczonymi artystami, okazał się odtwórca roli Magika w filmie "Jesteś bogiem" - Marcin Kowalczyk. Nie znaczy to, że brakuje nazwisk, które warto obserwować w najbliższej przyszłości.

 • Na dobre i na złe

  Czerniejewski (Tomek), Maria Mamona (Alina Kowalczyk), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Mikołaj Chroboczek (dresiarz), Paweł Ciołkosz (Eryk), Ilona Ostrowska (Kasia Smuda), Adam Bobik (Maciek), Grzegorz(...), ratuje przypadkiem chłopaka zamierzającego skoczyć z mostu. Pod opiekę Falkowicza trafia dyrektorka domu dziecka, w którym przed laty profesor się wychował, Alina Kowalczyk. Do jego szkoły mistrzów...

 • Filmy, seriale i sport w święta

  Na okres świąteczny oraz Sylwestra TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport oraz TVP Seriale przygotowały zarówno kinowe hity, jak i ulubione seriale, reportaże oraz relacje sportowe.

 • Koniec miłości! Oni rozstali się w mijającym roku...

  ...moment jej się oświadczy. Niestety, dziś musi leczyć złamane serce i chce jak najszybciej zapomnieć o byłym już ukochanym, z którym związana była przez ponad 6 lat. Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski: Czy to naprawdę koniec ich miłości? Kilka dni temu tabloidy obwieściły także koniec związku Olgi Bołądź, czyli Aleksandry Kowalczyk ze "Skazanych", i Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego...

 • Orły 2013: Nominacje ogłoszone!

  "Jesteś bogiem", "Obława" i "Pokłosie" będą walczyły o Orła w kategorii "najlepszy film". W czwartek, 7 lutego, w Pałacu Prymasowskim w Warszawie zostały ogłoszone nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2013, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, odpowiednika francuskich Cezarów, czeskich Lwów czy hiszpańskich Goi.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  ...odwiedzają wściekli gangsterzy. O mnie się nie martw odc.5 Do fundacji Igi zgłasza się Mikołaj. Chłopiec chce pomóc aresztowanemu przyjacielowi. Marcin, poznając historię, podejmuje się obrony oskarżonego(...) osadzonych - Doriana i Gałczyńskiego. Zostaje brutalnie zaatakowany. Doktor Kowalczyk wykorzystuje tragedię Żmudy, by spotkać się z jego siostrą, Agnieszką.

 • Kogo obchodzi festiwal w Gdyni?

  Zakończony w sobotę, 12 maja, 37. Gdynia Film Festival przejdzie do historii jako jedna z najsłabszych imprez ostatnich lat. W przyszłości może być jednak coraz gorzej. Bezpośrednią przyczyną wydaje się być malejąca ranga prestiżowego dotychczas przeglądu.

 • Justyna Kowalczyk i żonaty dziennikarz telewizyjnej redakcji sportowej byli razem trzy lata. Jak dowiedział się magazyn "Na Żywo", sportsmenka liczyła, że partner odejdzie dla niej od rodziny. Niestety, tak się nie stało... - Trzy ostatnie lata mojego życia okazały się kłamstwem. Zawiodłam się bardzo. Na początku maja przeżyłam klasyczne załamanie nerwowe - wyznała Kowalczyk w szczerym...

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Andrzej Łapicki, Adam Hanuszkiewicz oraz wybitny prezenter telewizyjny Jan Suzin. Filmowy świat pożegnał również: Tony'ego Scotta, Theo Angelopoulosa i Michaela Clarke'a Duncana. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: kowalczyk mikołaj
Wideo na temat: kowalczyk mikołaj
 • Święty Mikołaj

  W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem. Każda rodzina będzie sprawowała pieczę nad nim przez okres jednego roku. W każde kolejne Boże Narodzenie Mikołaj będzie przenosił się do następnego domu. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanawia obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Z biegiem czasu prezenty pojawiają się na progach większości...

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...

 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.